Fireshow & Lightshow Pyroterra

Zábava pro hosty
+420 724 687 646

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


S ohněm si není radno zahrávat, ale pro naše duo umělců rozhodně platí výjimka. Překvapte novomanžele originálním dárkem nebo připravte svým hostům jedinečný svatební program. Využijte krásnou symboliku ohně a nechte tento mocný živel rozpálit vaše srdce.

Naše roztančené představení podkreslené moderní elektroswingovou hudbou je ideální pro svatby, ale vynikne i na jakékoli oslavě. Rozveselí, nadchne a rozhodně zahřeje 😉

Samozřejmostí jsou pyrotechnické a plamenometné efekty, které miluje opravdu každý od malých dětí po nejstarší členy v publiku.

Jako speciální dárek pro novomanžele rádi připravíme překvapení ve formě vykreslení jmen či fotografií přímo v průběhu show pomocí naší LED technologie VisualPoi™.

Pokud hledáte jedinečnou alternativu ohňostroje, jsme tu přesně pro Vás! Představivosti se meze nekladou, proto nás neváhejte kontaktovat pokud máte zájem i o jinou variantu z naší široké nabídky fireshow, LED lightshow či multimediálních interaktivních vystoupení.

Adresa
Fireshow & Lightshow Pyroterra
Pavel Neuman
K Horomeřicům 653/26
165 00 Praha 6

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 724 687 646

Kontaktovat dodavatele
Svatební ohnivá show Pyroterra
Show na svatbu Pyroterra
Skupina Pyroterra
Svatební pyro show Pyroterra
Hořící srdce focení novomanželů
Svatební ohnivá show Pyroterra
Show na svatbu Pyroterra
Skupina Pyroterra
Svatební pyro show Pyroterra
Hořící srdce focení novomanželů

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.