Salon Petra Měchurová

Svatební salon
+420 224 222 442

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele


Salon Petra Měchurová sídlí blízko historického centra na Praze 1 v Králodvorské ulici, kde o klienty pečuje tým kadeřnických profesionálů s láskou k vlasům, včetně Petry Měchurové. Salon nabízí mnoho služeb včetně služby „Svatební ateliéry“, která nevěstě usnadní a zpříjemní přípravy na svatební den. Její součástí je odborné poradenství při výběru vhodných šatů, líčení a především zkouška a následné česání svatebního účesu.

Na základě celkového stylu svatby a vybraných doplňků kadeřník pomáhá s výběrem perfektního svatebního účesu. Je možné vyzkoušet dvě nebo tři varianty účesu a následně vybrat ten pravý. Finální úprava vlasů včetně případných služeb vizážistky se provádí přímo v salonu; je možné dohodnout i úpravu vlasů v místě svatby. V případě zájmu lze sladit účesy ženicha i nevěsty nebo upravit účesy hostů na svatbě.

Kontakt
Salon Petra Měchurová
Králodvorská 12
110 00 Praha 1

E-mail: [email protected]

Telefon: +420 224 222 442

Kontaktovat dodavatele
Salon Petra Měchurová Praha
wedding collection 01
wedding collection 04
wedding collection 02
Salon Petra Měchurová Praha
wedding collection 01
wedding collection 04
wedding collection 02

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.