Solo harfa – Katarína Ševčíková

Hudba na svatbu
katarina-sevcikova.cz +420 606 935 686

Oblast působení

Celá ČR

Hodnocení dodavatele


Plánujete svatbu a stále nevíte jakou hudbu vybrat?

Seznamte se s harfou, originálním doplňkem pro svatební obřad i svatební hostinu.

„Bude mi ctí pohladit Vaši duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad jakýkoliv sváteční event a ceremoniál.“, říká harfistka Katarína Ševčíková.

K jedinečnému akustickému prožitku se připojuje i vizuální krása a jedinečnost hudebního nástroje, jako jednoho z nejstarších, a v kontextu s tím umocnění celkového estetického vjemu vhodně zvolenými kostýmy interpretky.

Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru a určitě nezklame ani náročné posluchače.

Harfistka interpretuje hudbu různých stylů, hudebních žánrů i období jako je kromě klasické hudby i hudba filmová, populární balady, irské, skotské a orientální melodie.

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

Kontakt: [email protected]

Telefon: +420 606 935 686

Kontaktovat dodavatele
Harfistka na svatbu Katarína Ševčíková
Solo harfa Katarína Ševčíková
Svatební harfistka Katarína Ševčíková
Hudební doprovod na svatbu Ševčíková
Katarína Ševčíková hra na harfu
Harfistka na svatbu Katarína Ševčíková
Solo harfa Katarína Ševčíková
Svatební harfistka Katarína Ševčíková
Hudební doprovod na svatbu Ševčíková
Katarína Ševčíková hra na harfu

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.