Sunny Party Band

Hudba na svatbu
+420 777 047 968

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Sunny Party Band je kapela, která zajistí skvělou živou hudbu na každou svatbu, čímž podtrhne slavnostní atmosféru a rozproudí zábavu. Zaměřuje se na slunečnou hudba let 20.a 30., ta je totiž hudbou všech generací. Její jemné a pozitivní vibrace jsou jako stvořené pro dokreslení kouzla krásného a nezapomenutelného svatebního dne.

Sunny Party Band je těleso složené z českých jazzových a swingových hudebníků s dlouholetou praxí ve známých orchestrech. Jako příklad uveďme Originální Pražský Synkopický Orchestr, Melody Makers, Sestry Havelkovy, Jazz Bluffers. Samotný repertoár se skládá z písní raného amerického jazzu a taneční hudby 20-30. let, zahrnuje také nejznámějších českých písní z prvorepublikové éry. Uveďme jeden příklad za všechny, píseň „Jen pro ten dnešní den“ při obřadu či prvním tanci nevěsty a ženicha je velice příhodná pro tento nezapomenutelný zážitek. Tato hudba je určena nejen k tanci a poslechu, ale také na vytvoření příjemné pozitivní atmosféry během obřadu či svatební hostiny, odpoledne nebo jako hlavní večerní program.

Adresa
Sunny Party Band
Praha 1

E-mail: adelazejfartova@gmail.com

Telefon: +420 777 047 968

Kontaktovat dodavatele
Sunny Party Band
Sunny Party Band

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům