Vizážistka Kateřina Veverková

Svatební účesy a líčení
+420 728 007 384

Oblast působení

Středočeský kraj, Kralupy nad Vltavou

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Profesionální vizážistka a vlasová stylistka Kateřina Veverková se kromě jiného specializuje také na svatební líčení, které patří k vůbec nejnáročnějším disciplínám v oboru. Je pro ni důležité, aby se nevěsta ve svůj nejkrásnější den cítila přirozeně jemně, svěže a aby byl zároveň umně zvýrazněn její ženský půvab. Volí takový make-up, aby vydržel až do pozdních večerních hodin, odolal slzám dojetí, ale aby rovněž vypadal dobře i na denním světle a při svatebním focení.

Vizážistka Kateřina Veverková se snaží ke svým klientkám přistupovat individuálně, respektuje jejich představu a přání. Ohled bere také na to, jak se líčí v každodenním životě a jaké kosmetické přípravky běžně používají. Profesionální produkty jsou poté zvoleny také podle analýzy podtónu, a typu pleti. To vše je důležité pro to, aby byl výsledek perfektní a nevěsta byla ve svůj den „D“ okouzlující.

Součástí je i vytvoření slavnostního svatebního účesu. Je možné se také domluvit a zkrášlit rovněž maminky, družičky a ostatní svatebčanky.

Adresa:
Vizážistka- Kateřina Veverková
Generála Klapálka 863
Kralupy nad Vltavou

E-mail: katerina-veverkova@email.cz

Telefon: +420 728 007 384

Kontaktovat dodavatele
Vizážistka- Kateřina Veverková
Vizážistka- Kateřina Veverková

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům