Vojtěch Láznička – svatební fotograf

Svatební fotograf
+420 773 008 128

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Svatební fotografie jsou vedle snubních prstýnků jednou z nejdůležitějších hmotných připomínek svatebního dne. Právě proto je důležité dobře vybrat svatebního fotografa, aby byly tyto vzpomínky stejně krásné jako byl samotný svatební den.

Vojtěch Láznička je fotograf, který se specializuje právě na svatby. Výsledkem jeho práce jsou přirozené a nádherné fotografie, které věrně zachycují atmosféru a průběh svatby od ranní nervozity u příprav, přes slzy dojetí při obřadu až po veselí večerní zábavy. Vojtěch Láznička se zaměřuje na svatební momentky i portréty novomanželů, dokáže vytvořit fotografie, ze kterých jsou patrné emoce a naopak postrádají umělé pózování či strnulost.

Velkou výhodou je rychlost, první galerii je fotograf schopný vytvořit již do 48 hodin od svatby. Druhá, finální galerie, bude hotová do pouhých 10 dnů. Vyhnete se tak zdlouhavému a netrpělivému čekání na svatební fotografie.

Adresa:
Vojtěch Láznička – Svatební fotograf
Zborovská 1023/21
150 00 Praha 5

E-mail: vojta@vojtechlaznicka.com

Telefon: +420 773 008 128

Kontaktovat dodavatele
Vojtěch Láznička - Svatební fotograf
Vojtěch Láznička - Svatební fotograf

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům