WEDDING PICTURES – kameraman Petr Páral

Svatební fotograf
+420 605 789 219

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Snad každý zamilovaný pár touží svůj svatební den zvěčnit a uchovat ve formě fotografií a videa. Zkušený tým Wedding Pictures se postará o to, aby byly jedinečné okamžiky ze svatby zachyceny v té nejvyšší možné kvalitě.

Společnost nabízí vytvoření jedinečného a poutavého videa, které pečlivě zaznamená celý svatební den od příprav, přes obřad, až po večerní zábavu. Z videa udělá kvalitní svatební klip a sestřih o délce zhruba 20 -30 minut na DVD a BLU RAY disku ve FULL HD kvalitě. K natáčení používá tu nejmodernější techniku, konkrétně kamery HDCAM s možností 4K záznamu. Váš jedinečný den může zaznamenat dokonce z výšky pomocí dronu, pro tyto účely využívá 4 až 5 kamer, aby byl výsledný střih co nejzajímavější.

S Wedding Pictures se budete moci o svatební den podělit se svou rodinou a přáteli. Společnost si zakládá na osobitém přístupu a respektu k představám klientů. Příjemné je, že po konzultaci se dozvíte i orientační cenu.

Adresa
WEDDING PICTURES – kameraman Petr Páral
Křižíkova 7
186 00 Praha 8

E-mail: paralpetr@email.cz

Telefon: +420 605 789 219

Kontaktovat dodavatele
WEDDING PICTURES - kameraman Petr Páral
WEDDING PICTURES - kameraman Petr Páral

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům