The Acoustic A-Team

Hudba na svatbu
+420 777 626 746

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Pod názvem The Acoustic A-Team se skrývají dva kluci, kteří brázdí českou hudební scénu už víc než 15 let. Vystřídali spoustu kapel a všechny možné žánry, ovšem nejvíc je baví hrát věci akusticky. Hrají si s aranžemi a rádi věci kombinují a propracovávají. Vždy hrají i zpívají živě! Toto akustické duo se postará o živou hudební produkci klidně i po celý svatební večer. Mohou hrát několik hodin samé hity, ale není překážkou ani zahrát pouze pár písní během svatebního obřadu.

Hraní dělí do jednoho, dvou či tří setů (po cca 45 min.). Pro další párty mohou doporučit a zajistit skvělého DJ podle požadavků.  Repertoár je sestaven převážně z anglicky zpívaných hitů. Patří sem například: 4 Non Blondes, Alt-J (∆), Avicii, Ben E. King, Bob Dylan, Chuck Berry, Daft Punk, Elvis Presley, Frank Sinatra, Green Day, Janis Joplin, John Denver, John Lennon, Leonard Cohen, Lou Reed, Oasis, Pink Floyd, R.E.M., The Beatles, The Rembrandts, U2, Village People, Wheatus a další.

Adresa
The Acoustic A-Team
Milady Horákové 382/75
Praha 7
170 00

E-mail: booking@a-team.cz

Telefon: +420 777 626 746

Kontaktovat dodavatele
The Acoustic A-Team
The Acoustic A-Team

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům