Vizážistka a stylistka Marie Tyburcová

Svatební účesy a líčení
+420 775 558 634

Oblast působení

Praha, Praha

Hodnocení dodavatele

Ohodnoťte článek

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den, který má být tím vůbec nejkrásnějším v jejím životě, upravená a nádherná. Kromě svatebních šatů a doplňků je neméně důležité vytvoření vhodného slavnostního účesu a líčení. Tyto záležitosti je zajisté jistější svěřit opravdovým profesionálům, nevěsta si tak bude moct vychutnat svůj den „D“ již od samotného rána bez stresu a s úsměvem na tváři.

Vizážistka a stylistka Marie Tyburcová dobře ví, že ve svatební den hraje roli každá minuta. Proto přijede přímo za nevěstou, kde ji v pohodlí vlastního domova profesionálně nalíčí a postará se i o účes. Samozřejmě si může „vzít do parády“ i maminku, svědkyni nebo další svatební hosty.

Zajímavou službou je také poradenství před samotnou svatbou: doporučení nejvhodnějšího střihu šatů dle typu postavy, volba účesu, svatebních doplňků, kytice apod. Cesta kamkoliv po Praze je navíc ZDARMA!

Adresa:
Vizážistka a stylistka Marie Tyburcová
Balbínova 14
120 00 Praha 2-Vinohrady

E-mail: image-styl@email.cz

Telefon: +420 775 558 634

Kontaktovat dodavatele
Vizážistka a stylistka Marie Tyburcová
Vizážistka a stylistka Marie Tyburcová

Nevybrali jste si? Vyberte si jiného, námi prověřeného dodavatele.

Chybí zde váš dodavatel?

Přidat dodavatele

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům