Zlaté zásnubní prsteny

Zásnubní prsten symbolizuje lásku a partnerství. Když muž vybírá zásnubní prsten, touží po tom, aby zvolil opravdu jedinečný šperk, kterým vyjádří své city. Chvíle, kdy poklekne před svou vyvolenou a ona spatří třpytící se prsten, to je něco nezapomenutelného a neopakovatelného.

Zásnubní prsten bude vaše partnerka a budoucí manželka nosit dlouhá léta, proto je třeba vsadit na kvalitu. Ke klasickým materiálům, ze kterých jsou tyto prsteny vyráběny, patří zlato (bílé i žluté), stříbro či chirurgická ocel. V naší nabídce najdete pouze zlaté zásnubní prsteny, které jsou zdobeny drahými kameny. Každá žena touží po prstenu s diamantem, briliantem nebo jiným skvostným kamenem. Nyní nastala vhodná doba, jí tento sen splnit. Lze dokonce říci, že kámen je na zásnubním prstenu tím nejdůležitějším prvkem.

Některé zásnubní prsteny zdobí pouze jeden kámen, na jiných jich najdete více. Například kombinace safíru a diamantu je naprosto dokonalá. Poté už jen stačí načasovat vhodný moment překvapení a svou vyvolenou stylově pořádat o ruku.