Úvodní stránka / Různé / Dárek k výročí svatby – vyberte ten nejepší

Dárek k výročí svatby – vyberte ten nejepší

Zvykem manželských párů bývá připomínat si výročí dne, kdy si svorně oba řekli své ANO. Ať už jste spolu 1 rok, 5, 10 či více let. Dárek jako milá připomíka vašeho velkého dne vždy potěší – každý rok tak můžete oslavit svou lásku, soudržnost a oddanost jeden druhému.

Kytice jako dárek k výročí svatby

Kytice jako dárek k výročí svatby je vždy dobrý nápad

Partneři si pomocí dárků potvrzují svou přetrvávající lásku a je jedno, jestli se jedná o dar malý, velký, drahý či ručně vyrobený. Pokud si s výběrem daru dáte práci, dokáže říci více než tisíc slov.

Originální dárky si však nemusí dávat jen manželé mezi sebou. Dárek k výročí svatby mohou dát i děti svým rodičům – zde doporučujeme volit společný zážitek: wellness pobyt, lístky na koncert či muzikál, dovolenou u moře.

Víte, jaké výročí slavíte? Přečtěte si náš článek o výročí svatby podle let.

Tipy na dárky k výročí svatby pro ženu

Vhodně zvolený dárek by měl vycházet nejen z malželčiných představ (pravděpodobně často o něčem mluví, sní), ale i z toho, jak dlouho spolu jste.

Dárky k prvnímu výročí svatby můžete volit spíše menší a tradiční. Mohou to být šperky, oblečení, vytoužená a ne zrovna levná kniha, pugét oblíbených květin.

S rostoucím počtem let se může jednat o hodnotnější dárky: značkové hodinky, netradiční zážitek či exotickou dovolenou.

Manželce můžete darovat:

Oslavy výročí svatby na pláži v Barbadosu

Oslavit výročí můžete na společné dovolené

Tipy na dárky k výročí svatby pro muže

U některých mužů bývá problém zvoit ten nejvhodnější dárek. Zatímco ženy bývají až nápadně průhledné a hovoří „nenápadně“ o tom, co se jim líbí, co by chtěly, muži jsou naproti tomu často tajemní, a jejich přání zůstavají skryta.

Někdy je tak docela oříšek zjistit, co by váš manžel nejvíce ocenil. Opět doporučujeme znát jeho osobnost a podle toho vycházet. Když budete v nesnázích, zkuste se ho narovinu zeptat.

Romantikům může sedět společný romantický víkend, jedlíkům gurmánský zážitek, sportovcům nějaké sportovní vybavení, ale i adrenalinový zážitek. Elegánům něco elegantního – kožená peněženka, luxusní kravata, hodinky apod.

Manželovi můžete darovat:

Není nejlepším řešením společná domluva?

Domluvit se také můžete na společném dárku, klidně i praktickém… Potřebuje manželka novou kuchyň, tatínek zase novou televizi nebo koupelnu? Nebojte se spolu komunikovat, ať nekoupíte zbytečnost, na kterou bude jen sedat prach.

A společná dovolená u moře také není úplně k zahození, můžete si při ní zopakovat svoje líbánky :).

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli originální dárek, vždy mějte na paměti, že jde o oslavu vašeho společného soužití a nejdůležitější je, že jste si na toho druhého vzpomněli a že jste pro něj zakoupili dárek, který považujete za ten nejvhodnější.

Sdílejte článek s přáteli


Dárek k výročí svatby – vyberte ten nejepší
Ohodnoťte článek

2018-04-13T15:39:54+00:00

Leave A Comment

Pošlete odkaz na článek přátelům