Matrika online

Hledáte matriční úřad ve svém okolí nebo v místě, kde plánujete uspořádat svoji svatbu? Pak již nehledejte. U nás najdete ucelený seznam všech matrik, které působí na území České republiky a to včetně všech adres, kontaktních údajů, úředních dnů a hodin.

Vyhledávejte jednoduše pomocí filtrování krajů.

Návod pro vyhledání matriky on-line
Pomocí kolečka myši si přibližte detail mapy na požadovanou oblast (stejné funkce docílíte i kliknutím na tlačítko + a – v mapě). Jakmile se dostanete k detailu Vámi požadovaného matričního úřadu, klikněte na ikonku srdce nad patřičným úřadem. V levé části mapy se Vám zobrazí informace o daném úřadu.

Posun stránky provedete kliknutím na mapu a tažením po mapě doprava nebo doleva.

Pokud Vás zajímá bližší info, klikněte na modrý text (odkaz), který naleznete ihned pod položkou Odkaz – dostanete se na stránku s detailem úřadu.

Seznam matričních úřadů byl zpracován na základě Přílohy č. 1 vyhlášky č. 207/2001 Sb., kterou se provádí zákon č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení a o změně některých souvisejících zákonů, které spravuje Ministerstvo vnitra České republiky.

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend