Úvodní stránka / Různé / Svatební přání novomanželům by mělo být originální!

Svatební přání novomanželům by mělo být originální!

Chystáte se na svatbu svých přátel, blízkých či rodiny? Nebo naopak na svatbu nejdete, ale rádi byste novomanželům alespoň popřáli? Připravte si originální svatební přání.

Svatební přání

Svatební přání, zdroj obrázku {etsy.com}

Svatební přání novomanželům by mělo být opravdu originální, dejte si tedy záležet na jeho výběru. Pár strohých vět bez nápadu nikoho nezaujme. Poetické duše mohou složit verše na přání sami, pro ty ostatní přinášíme několik zajímavých tipů.

Vtipné svatební přání

Pro opravdu blízké přátele se smyslem pro legraci můžete zvolit svatební přání humorná. Pobavíte nejen novomanžele, ale také hosty, a to ve chvíli, kdy se bude předčítat právě to vaše svatební přáníčko.

Vtipná svatební přání jsou většinou trefně poskládané rýmy. Mohou být i trošku přidrzlejšího rázu, záleží na tom, zda si na to troufnete. Dejte si ale pozor, aby se novomanželé neurazili.

Svatební přání – básničky mohou být však i mnohem jemnějšího ražení. Romantické a láskyplné rýmy zahřejí na duši a potěší každou nevěstu a jistě i ženicha.

Svatební přání novomanželům by mělo být hlavně originální, dejte si tedy záležet na jeho výběru.

Vzhled svatebního přání

Co se týče grafického zpracování přání, hodí se spíše jednoduché svatební motivy. Záleží totiž především na obsahu. Text, citát nebo básnička je tedy pro svatební přání přednější.

Nezapomeňte však svatební přání vložit do obálky. Obálku můžete označit, nejlépe pro koho a od koho je, pro lepší pořádek. Je totiž dost možné, že přání nebudete na oslavě předávat osobně ale do připravené krabice na svatební přání.

Novomanželé si buďto obdržená přání přečtou až v klidu po oslavě anebo vyberou několik náhodných a přečtou je přede všemi v rámci svatební zábavy.

Nápady na svatební přání

Pojďme si pro inspiraci ukázat několik textů, možná se vám některý bude hodit a použijete ho, nebo vám alespoň vnukneme zajímavý nápad a inspirujeme vás.

Svatební přání citáty:

  • Zlatý zákon lásky zní: miluj a budeš milován. Hans Christian Andersen
  • Milovat znamená stárnout ruku v ruce. Louis Aragon
  • Manželství je plné starostí a trnů, ale nese ovoce, které se jinde nerodí. Sainte – Beuve

Svatební verše na svatební přání

  • Jak zlaté kroužky na rukou se třpytí, tak krásné ať je Vaše společné žití. Svatební polibek ať Vás po celý život hřeje, to Vám od srdce přeje…
  • Prsten jste si vyměnili, co Vám ještě přát, abyste spokojeně žili a jeden druhého měl rád? Projděte spolu životem jako krásným snem, láskou se podepřete, v případě nouze buďte vždy spolu proti všem. Vše nejlepší do společného života přeje…
  • Žijte jeden pro druhého, než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi vás a děti. Šťastné manželství naplněné láskou a porozuměním vám ze srdce přejí…

Sdílejte článek s přáteli


Svatební přání novomanželům by mělo být originální!
3.89 (77.86%) 28

2017-04-23T12:27:15+00:00

Přidat komentář

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům