Svatební přání novomanželům – nebojte se být originální

Chystáte se na svatbu svých přátel, blízkých či rodiny? Nebo naopak na svatbu nejdete, ale rádi byste novomanželům k jejich sňatku alespoň popřáli?

Připravte si originální svatební přání!

Svatební přání

Svatební přání – pojměte přání na svatbu originálně

Vtipné svatební přání

Svatební přání novomanželům by mělo být neotřelé, aby nezapadlo mezi ostatními. Dejte si tedy s jeho výběrem či tvorbou záležet. Pár strohých vět bez nápadu vložených v obyčejné bílé obálce nikoho nezaujme.

Pro opravdu blízké přátele se smyslem pro legraci doporučujeme volit humorná přání. Pobavíte nejen novomanžele, ale také hosty, a to ve chvíli, kdy se bude předčítat právě to vaše svatební přáníčko.

Poetické duše mohou složit verše a básničku na přání sami. Jejich romantické a láskyplné rýmy zahřejí na duši a potěší každou nevěstu i ženicha. Pro ty ostatní přinášíme několik zajímavých tipů.

Pokud nemáte buňky na vymýšlení zábavných textů a veršů, doporučujeme vám vybrat si ze široké nabídky připravených přání nebo si jej nechat vyrobit na míru.

Svatební gratulace novomanželům by měla hlavně potěšit či pobavit, dejte si tedy na její přípravě záležet.

Vzhled svatebního blahopřání

Co se týče grafického zpracování, volte spíše jednoduché svatební motivy. Na čem záleží především je jeho obsah, který může být ve formě volného textu, citátu nebo básničky.

Nevěsta čte svatební blahopřání

Blahopřání k sňatku si mohou přečíst novomanželé v soukromí po ukončení svatby

Sepsané přání nezapomeňte vložit do obálky, kterou můžete označit svým jménem, aby bylo na první pohled patrné, že je blahopřání ke svatbě právě od vás. Je totiž možné, že přání nebudete na svatební hostině předávat osobně, ale vhodíte jej do připravené krabice na svatební přání.

Mnoho svatebčanů přikládá ke svému přání peníze, které slouží jako dárek pro novomanžele. V tomto případě se obálka daruje přímo novomanželskému páru, případně se vhazuje do zmíněné krabice.

Novomanželé si obdržená přání ke svatbě přečtou buď v pohodlí domova nebo vyberou několik náhodných a přečtou je přede všemi v rámci svatební zábavy.

NÁŠ TIP: Podívejte se na náš článek se svatebními citáty.

Svatební citáty na svatební přání

Pojďme si pro inspiraci ukázat několik textů, možná se vám některý bude hodit a použijete ho, případně vám alespoň vnukneme zajímavý nápad a inspirujeme vás.

  • Zlatý zákon lásky zní: miluj a budeš milován. Hans Christian Andersen
  • Milovat znamená stárnout ruku v ruce. Louis Aragon
  • Manželství je plné starostí a trnů, ale nese ovoce, které se jinde nerodí. Sainte – Beuve
  • Jak zlaté kroužky na rukou se třpytí, tak krásné ať je Vaše společné žití. Svatební polibek ať Vás po celý život hřeje, to Vám od srdce přeje…
  • Prsten jste si vyměnili, co Vám ještě přát, abyste spokojeně žili a jeden druhého měl rád? Projděte spolu životem jako krásným snem, láskou se podepřete, v případě nouze buďte vždy spolu proti všem. Vše nejlepší do společného života přeje…
  • Žijte jeden pro druhého, než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi vás a děti. Šťastné manželství naplněné láskou a porozuměním vám ze srdce přejí…

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům