Svatební přání novomanželům – nebojte se být originální

Chystáte se na svatbu svých přátel, blízkých či rodiny? Nebo naopak na svatbu nejdete, ale rádi byste novomanželům k jejich sňatku alespoň popřáli?

Připravte si originální svatební přání.

Svatební přání

Svatební přání – pojměte přání na svatbu originálně

Svatební přání novomanželům by mělo být neotřelé, aby nezapadlo mezi ostatními.

Dejte si tedy s jeho výběrem či tvorbou záležet. Pár strohých vět bez nápadu umístěných v obyčejné bílé obálce nikoho nezaujme.

Poetické duše mohou složit verše na přání sami, pro ty ostatní přinášíme několik zajímavých tipů.

Vtipné svatební přání

Pro opravdu blízké přátele se smyslem pro legraci můžete zvolit svatební přání humorná.

Pobavíte nejen novomanžele, ale také hosty, a to ve chvíli, kdy se bude předčítat právě to vaše svatební přáníčko.

Vtipná svatební přání jsou většinou trefně poskládané rýmy. Mohou být i trošku přidrzlejšího rázu, záleží na tom, zda si na to troufnete. Dejte si ale pozor, aby se novomanželé neurazili.

Svatební novomanželské přání – básničky mohou být však i mnohem jemnějšího ražení. Romantické a láskyplné rýmy zahřejí na duši a potěší každou nevěstu a jistě i ženicha.

Svatební gratulace novomanželům by mělo být hlavně originální, dejte si tedy záležet na jeho výběru.

Vzhled svatebního blahopřání

Co se týče grafického zpracování přání, hodí se spíše jednoduché svatební motivy. Na čem ale záleží především je obsah. Text a jeho obsah, ať už ve formě citátu nebo básničky je na gratulaci ke svatbě přednější.

Nevěsta čte svatební přání

Přání si mohou přečíst novomanželé v soukromí po ukončení svatby

Sepsané přání nezapomeňte vložit do obálky, kterou můžete označit svým jménem, aby bylo na první pohled patrné, že je blahopřání právě od vás. Je totiž dost možné, že přání nebudete na oslavě předávat osobně ale do připravené krabice na svatební přání.

Novomanželé si buďto obdržená přání přečtou až v klidu po oslavě anebo vyberou několik náhodných a přečtou je přede všemi v rámci svatební zábavy.

Svatební verše na svatební přání

Pojďme si pro inspiraci ukázat několik textů, možná se vám některý bude hodit a použijete ho, případně vám alespoň vnukneme zajímavý nápad a inspirujeme vás.
Svatební přání citáty:

  • Zlatý zákon lásky zní: miluj a budeš milován. Hans Christian Andersen
  • Milovat znamená stárnout ruku v ruce. Louis Aragon
  • Manželství je plné starostí a trnů, ale nese ovoce, které se jinde nerodí. Sainte – Beuve
  • Jak zlaté kroužky na rukou se třpytí, tak krásné ať je Vaše společné žití. Svatební polibek ať Vás po celý život hřeje, to Vám od srdce přeje…
  • Prsten jste si vyměnili, co Vám ještě přát, abyste spokojeně žili a jeden druhého měl rád? Projděte spolu životem jako krásným snem, láskou se podepřete, v případě nouze buďte vždy spolu proti všem. Vše nejlepší do společného života přeje…
  • Žijte jeden pro druhého, než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi vás a děti. Šťastné manželství naplněné láskou a porozuměním vám ze srdce přejí…

NÁŠ TIP: Podívejte se na náš článek o svatebních citátech.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům