Svatební hry a soutěže

Pokud chcete mít svatbu plnou humoru a zábavy, svatbu, na kterou budou všichni ještě dlouhá léta vzpomínat, doporučujeme nepodcenit přípravu doplňkového programu v podobě svatebních her a soutěží.

Svatební hry a soutěže

Svatební hry a soutěže – jakou svatební zábavu zvolíte vy?

Svatební hry po obřadu

Máte po svatebním obřadu, a možná i po společném obědě a rádi byste, aby se hosté začali bavit a po vydatném obědě nezačali usínat.

Někdy se dobrá svatební zábava rozjede sama od sebe, někdy se zábavy ujmou rodinní baviči, kteří roztančí sál nebo vymyslí vlastní zábavu.

Ať tak či onak, pro jistotu si připravte aktivity na svatbu, které můžete v případě váznoucí zábavy hned využít.

Někoho baví sledování okolí, tančících hostů, pojídání různých dobrot a ochutnávání rozličných nápojů. Jiný si zase rád zahraje zábavnou hru, kvíz nebo se připojí do skupinového tance.

Každý si z hostů by si tak na vaší svatbě měl najít to své, připravte proto několik různorodých svatebních her a úkolů.

S počtem svatebních soutěží to příliš nepřehánějte, aby celá svatba nepůsobila příliš organizovaně, strojeně a hlavně kouskovaně.

Jelikož vám chceme s organizací svatebního dne co nejvíce pomoci, přinášíme tipy na vtipné, nejlepší a nejoblíbenější svatební hry pro svatebčany i hry pro novomanžele.

Doufáme, že vám náš seznam svatebních her a soutěží pomůže rozproudit to pravé svatební veselí, a to jak v případě, kdy připravíte zábavu v rámci svatební hostiny, tak i při začlenění do večerního programu.

Pokud máte oblíbené jiné originální hry na svatbu, napište nám je prosím do komentáře a podělte se s ostatními.

Svatební hry a soutěže
5 (100%) 2
Svatební hry a soutěže
5 (100%) 2

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! Určitě už máte v hlavě představu, jak by měl váš den „D“ vypadat.

I přesto si vám dovolujeme nabídnout e-book s 20 tipy, jak uspořádat svatbu tak, aby se z ní stala událost, na kterou budete všichni ještě dlouhé roky vzpomínat.

Pošlete odkaz na článek přátelům