Svatební hry a soutěže

Pokud chcete mít svatbu plnou humoru a zábavy, svatbu na kterou budou všichni ještě dlouhá léta vzpomínat, doporučujeme nepodcenit přípravu doplňkového programu v podobě svatebních her a soutěží. Někdy se dobrá svatební zábava vyvine sama od sebe, někdy se zábavy ujmout rodinní baviči, kteří dokážou bravurně vyprávět vtipné historky a příběhy z mládí, roztančí sál nebo se z vlastní iniciativy převléknou do směšného kostýmu. Ať tak či onak, pro jistotu si připravte nápady na hry, které můžete v případě váznoucí zábavy hned využít. Ale pozor, her nezařazujte příliš mnoho, večer pak působí příliš organizovaně, strojeně a hlavně kouskovaně.

Svatební hry a soutěže

Svatební hry a soutěže – jakou zábavu zvolíte vy?

Máte po svatebním obřadu, a možná i po společném obědě a rádi byste, aby se hosté začali bavit a po vydatném obědě vám nezačali usínat :).

Ale znáte to, sto lidí, sto chutí.

Někoho baví sledování okolí, tančících hostů, pojídaní různých dobrot a ochutnávání rozličných nápojů.

Jiný si zase rád zahraje zábavnou hru, kvíz nebo se připojí do skupinového tance.

Každý si z hostů by si tak na vaší svatbě měl najít to své.

Jelikož vám chceme s organizací svatebního dne co nejvíce pomoci, přinášíme tipy na nejoblíbenější svatební hry s úkoly pro svatebčany.

Doufáme, že vám náš seznam svatebních her a soutěží pomůže rozproudit to pravé svatební veselí a to jak v případě, kdy připravíte zábavu v rámci svatební hostiny, tak i při začlenění do večerního programu.

Pokud máte oblíbené jiné originální hry na svatbu, pošlete nám je prosím, rádi se o ně podělíme s ostatními.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Pošlete odkaz na článek přátelům