Úvodní stránka / Různé / Svatební noviny pobaví vás i vaše hosty

Svatební noviny pobaví vás i vaše hosty

Zejména v poslední době se na svatbách objevuje jeden nový trend a tím jsou svatební noviny. Důvodů, proč si svatební noviny pořídit, je hned několik. V první řadě budou pro vás a vaše blízké vedle svatebních fotek skvělou vzpomínkou na váš velký den.

Svatební noviny

Svatební noviny

Čtením svatebních novin se mohou vaši hosté zabavit v době, kdy se budete třeba na druhém konci města fotit.

Pokud navíc každému věnujete jeden výtisk, bude to milá vzpomínka nejen pro vás, ale i pro všechny ostatní svatebčany. Navíc svatebními novinami pobavíte a své hosty a přátele můžete tak trochu nechat nakouknout pod pokličku vašeho soukromí a dát jim příležitost vás poznat tak, jak vás ještě neznají.

Jak mají svatební noviny vypadat?

Jakou  formu budou vaše noviny mít, záleží ve své podstatě jen na vaší kreativitě a fantazii. Někdo dá přednost brožurce menšího formátu, která je skladnější, jiní chtějí svůj výtisk dotáhnout k naprosté dokonalosti, takže svatební noviny vypadají jako skutečný deník.

Co má ve svatebních novinách být?

Stejně jako forma, také obsah svatebních novin odráží váš vkus a preference. Oblíbeným tématem ve svatebních novinách bývá vyprávění o vašem prvním rande, eventuálně způsobu, jakým vás snoubenec požádal o ruku. Ve svatebních novinách by také neměl chybět harmonogram svatebního dne, přidat můžete i menu. Vaši mlsní hosté tak budou vědět, jaké vybrané lahůdky jste si pro ně připravili.

Velmi příjemným zpestřením je znalostní kvíz nebo rozhovor snoubenců, v němž ostatním přiblížíte, co děláte ve volném čase a jaké máte plány do budoucna. Základním pilířem svatebních novin by měly být informace o vás, vašich svatebních nebo životních plánech a o vaší rodině. Ovšem připomenout zde můžete také „obecně známé“ informace, třeba něco málo z historie svateb nebo kdy se slaví stříbrná nebo zlatá svatba.

Zejména přespolní pak jistě ocení informace o místě, kde se koná obřad nebo svatební hostina. Dvojnásob to platí v případě, že máte svatbu třeba na zámku nebo v lokalitě, která může být úžasným cílem rodinného výletu.

Nezapomeňte na fotky

To, co by ve svatebních novinách rozhodně nemělo chybět, jsou fotky. Lidé fotky milují a dlouho utajované obrázky z vašeho dětství nebo mládí mohou být velmi příjemným zpestřením zejména pro ty, kteří vás v té době ještě neznali. Rodinné příslušníky pak jistě potěší třeba svatební fotky vašich předků, kteří už bohužel nemohou být ve váš velký den po vašem boku a vaše svatební noviny budou pro ostatní dvojnásobným potěšením.

Sdílejte článek s přáteli


Svatební noviny pobaví vás i vaše hosty
Ohodnoťte článek

2017-04-06T20:14:37+00:00

Napsat komentář

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům