Svatební výslužka potěší každého!

Ať už chystáte svatbu malou či velkou, neměli byste zapomenout na svatební výslužku pro svatební hosty. Ta se povětšinou dává do speciálních krabiček, ať už čistě bílých, či s originálními svatebními vzory.

Většinou by krabička na výslužku měla obsahovat kousek dortu, svatební cukroví a pár svatebních koláčků. Ovšem záleží jen na vás, co do svatební výslužky přidáte.

Svatební krabička na výslužku

Svatební krabička na výslužku

NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek o krabičkách na výslužku.

Výslužka se dává svatebčanům při odchodu ze svatby, ale pozor, nejen jim! Svatební výslužku se sluší dát také například sousedům, kolegům v zaměstnání, fotografovi či kameramanovi svatby, hudebníkům či oddávajícímu.

Krabička na svatební výslužku

Velké výslužkové krabice

Pokud chcete být opravdu milí, můžete výslužkou potěšit také kadeřnici či kosmetičku, která vám pomáhala s přípravami na váš velký den. I zde však platí pravidlo, že záleží pouze na vás a vaší domluvě s partnerem, koho obdarujete.

O co výslužku obohatit?

Svatební výslužku můžete připravit v různých velikostech – větší dávat lidem, kteří se na svatbě podíleli více a naopak.

Zároveň vám nikdo nebrání v tom, udělat výslužku ze svatby opravdu originální a přidat i nějaký ten věcný dárek či malou pozornost. Připravit si můžete čokoládky s tištěnými jmény, krabičky s luxusními bonbony, voňavá mýdla, malé svíčky a mnoho dalšího. Na zakázku lze vyrobit i miniaturní flaštičky vína či šampaňského s vlastní etiketou.

Fantazii se meze nekladou

Výslužka na svatbě však nemusí být nutně jen v krabičkách! Připravit ji můžete například do malých košíčků, které vkusně naaranžujete ve stylu vaší svatby.

Věřte, že precizně připravená svatební výslužka potěší každého.

Pokud se chcete zavděčit i dětem, připravte pro ně výslužku v podobě drobných dárků, jako jsou například malé hračky nebo plyšová zvířátka.

Děti to ocení a navíc se ještě na svatbě zabaví.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend