Barevná svatební dekorace

Svatební obřad a následná hostina již nemusí být jen o kombinaci bílé a černé barvy. V dnešní době plné rozličných barev a materiálů se naskýtá ideální možnost vytvořit unikátní barevnou svatbu, která bude zároveň odrážet část vaší osobnosti.

barevna-svatebni-dekorace
Někdo se stále bude držet při zemi a bude volit spíše střídmější kombinace barev, přesto se najdou i ty odvážlivkyně (zde muži prominu, předpokládáme totiž hlavní volbu motivu hlavně ze strany žen), které budou volit tmavší či křiklavější motivy s barvami jako je například stále více oblíbená bordó.

Mezi velmi oblíbené barevné svatební motivy patří růžová, či starorůžová barva, lososová, pomerančová (či chcete-li oranžová), meruňková, lila, krémová, levandulová, světle modrá, bordó a mnoho dalších barevných variant.

Jelikož je škoda všem barvám, které se hodí na svatbu a svatební hostinu věnovat pouze jeden článek, rozhodli jsme se vytvořit samostatnou rubriku Barevná inspirace, kam budeme postupně přidávat články věnující se vždy jen jedné konkrétní barevné variantě. Pokud si myslíte, že bychom měli některou z barevných variant přidat, rádi si necháme poradit – kontaktuje nás prosím.

A pokud chcete co nejrychleji svatební inspiraci, navštivte naši svatební fotogalerii.

S díky, vaše
Svatební asistentka

Zdroj obrázků: Style Me Pretty

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend