Svatební veletrh Svatbárium 2020

Přijměte pozvání na tak trochu jiný svatební veletrh konaný 25. 1. 2020 v Petrof Gallery v Hradci Králové.
veletrh plný nápadů, inspirace, originality, praktických rad a pečlivě vybraných vystavovatelů

Průkopnický ročník Veletrhu Svatbárium
V Hradci Králové se letos koná veletrh, který přímo praská ve švech! Ne, že by se vystavovatelský tým musel příliš tísnit na pár čtverečních metrech, ba naopak jde o nádherný a velký prostor Petrof Gallery! Veletrh je totiž přímo nabitý spoustou praktických rad a tipů, můžete tu načerpat čerstvou inspiraci pro Vaše svatební plánování a získat skvělé lidi do Vašeho svatebního týmu.

Svatební veletrh Svatbárium Hradec Králové 2020

Těšte se také na doprovodný program, který budou tvořit přednášky zkušených a svatbami ostřílených profesionálů, workshopy, svatební improshow a hudební vystoupení. Pro soutěživé páry je připravena i soutěž o Fotonauta na svatbu zdarma!

Vše pro Vaši svatbu na jednom místě
Přijďte se podívat na téměř čtyři desítky vystavovatelů z nejrůznějších oblastí svatebního průmyslu, které jsme pro Vás pečlivě vybírali dle vlastních zkušeností a těch nejlepších referencí

Na Veletrhu Svatbárium vedle sebe najdete talentované zlatníky, nádherné svatební šaty, kreativní floristky, šikovné vizážistky, nápadité svatební fotografy, lahodná jídla a zákusky, protřelé svatební koordinátorky a mnohem, mnohem více! Seznam vystavovatelů včetně bližších informací najdete na našich webových stránkách.

Svatební kytice Svatbárium Hradec Králové

Co u nás nenajdete?
Také znervózníte, když se k Vám zběsile blíží davy vystavovatelů s propagačními materiály v ruce a ve tváři odhodlaný, lehce brunátný výraz? Tak toho se u nás bát nemusíte! Naším cílem je uspořádat veletrh plný osobních setkání a dialogů, nikoli distribuční medium pro nejrůznější typy propagačních materiálů.

Pro nevěsty jsme připravili tzv. „veletržník do kapsy“, kde kromě programu a dalších zajímavých informací naleznete všechny vystavovatele včetně jejich kontaktních údajů. To vše v jedné přehledné brožurce, která nezapomíná ani na Vaše případné poznámky a má v sobě pro ně dostatek místa.

Vezměte svého partnera, přítele nebo rodiče a přijďte se podívat na Veletrh Svatbárium. My už se na Vás těšíme!

Více informací najdete na stránkách veletrhu veletrhsvatbarium.cz nebo na Facebooku veletrhu.

Kdy můžete veletrh navštívit?

Sobota 25. 1. 2020 9:00 – 18:00

Vstupné: 70 Kč

Místo konání Svatebního veletrhu Svatbárium 2020

Petrof Gallery
Na Brně 2136/4
500 06 Hradec Králové

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend