Svatební cesta Indonésie

Svatba by měla být nejkrásnějším okamžikem našeho života, toho však lze dosáhnout pouze v případě, že těsně za vyslovením slova „ano“ a poobědvání s rodinou a přáteli, odjede novomanželská dvojice na dovolenou snů.

Přestože o pojmu dovolená snů mohou mít zamilované páry různé představy, není na světě snad nikdo, kdo by byl schopen odmítnout svatební cestu do Indonésie, která nabízí nespočet možností, jak strávit nezapomenutelné chvilky a učinit tak líbánky tím nejhezčím zážitkem z celého života.

Svatební cesta Indonésie

Navštivte ostrov Gili Meno a jeho bělostné pláže při své svatební cestě po Indonésii

Vyhlášený ostrov Bali však nabízí také možnost uskutečnění svého životního rozhodnutí přímo v místě těchto exotických krajin Indonésie. Tropické podnebí poskytne záruku hezkého počasí, místní lidé nabídnou exotický průběh celé svatby a výběr z mnoha krásných chrámů zajistí jedinečné a úžasné fotografie. Doprovodný program se může konat ve formě potápění, procházkou v tropickém pralese, spojenou s prohlídkou vodopádů nebo vycházkou do horských jezer.

Kdyby novomanželská dvojice zatoužila vidět všechny přírodní úkazy a seznámit se se všemi kulturami Indonésie, potřebovala by k tomu pravděpodobně celý život. Pokud se však spokojí s prohlédnutím pouze některých zajímavých míst a pouze těch nejdůležitějších úkazů, postačí jí na to zhruba dva až tři týdny.

Ostrovy Raja Ampat

Ostrovy Raja Ampat

Oblast jihovýchodní Asie a Oceánie je pro ráj na zemi jako stvořená. Romantickou atmosféru tvoří nespočet menších i větších ostrůvků, nabízející krásnou přírodu a bohatý kulturní život. V Indonésii se rozprostírá také vyhlášený ostrov, Borneo, který se vyznačuje jako území džungle, nezkrotných řek a návštěvníkům nabízí i další možnosti nevšední zábavy. Život novomanželů se díky těmto unikátním možnostem může změnit v adrenalinový zážitek, spojený s romantikou na úžasných plážích, které se nacházejí v celé Indonésii, ale především přímo na ostrově Bali.

Chrámový komplex Borobudur, ostrov Magelang

Chrámový komplex Borobudur, ostrov Magelang

Není rozhodující, zda-li se zamilovaný pár rozhodne navštívit letovisko zvané Kuta, Candidasa, Sanur, Nusa Dua nebo Sulawesi, vždy si užije koupání, romantiku a přírodní krásy. V každé z těchto oblastí se nachází bezpočet ubytovacích zařízení a přírodních krás.

Ostrov Sulawesi, nebo-li Celebes, se vyznačuje jako jedenáctý největší na světě a přitom z jakékoliv jeho části je moře vzdáleno pouhých 40 kilometrů. Nachází se zde národní park Bantimurung a novomanželé se mohou u jezera Tempe seznámit s místními domorodci, kteří nejsou moderní dobou ani novodobou technologií zasaženi.

Historické stavby na ostrově Sulawesi

Historické stavby na ostrově Sulawesi

Originálnosti a kreativitě se rozhodně meze nekladou a je to právě překrásná podvodní krajina, která přímo vybízí k její návštěvě. Ačkoliv svatba pod hladinou moře není úplně obvyklou záležitostí, určitě je na místě tuto překrásnou hladinu oceánu prozkoumat.

Svatebčané dobrodružné povahy se mohou před odjezdem z tohoto zemského ráje, vydat na adrenalinový zážitek v podobě největšího krytého zábavního parku, který se nachází v oblasti Makassar a je známý pod názvem Trans Studio. Díky jeho celkovému zastřešení nikoho nemůže překvapit ani velké množství srážek, které je v Indonésii zcela typické pro období od prosince až do února.

Národní park Semeru National park s vulkánem Semeru

Národní park Semeru National park s vulkánem Semeru

Pokud ale svatebčané, a především novomanželé dávají přednost počasí bez dešťů, pak je vhodné tuto tropickou zemi navštívit od května do září, kdy se nachází v období sucha. Od října do dubna lze v této oblasti očekávat zvýšený počet dešťů, doprovázenými větší vlhkostí.

Ubytování Indonésie

Ubytovat se můžete například v objektech postavených v koloniální architektuře

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend