Figurky na svatební dort – ty nesmí na vaší svatbě chybět

Svatební figurky na dort nechybí snad na žádném svatebním dortu. Jsou okrasou a výbornou dekorací a krom dortu mohou ozdobit také svatební tabuli.

Pořiďte si je tedy taky!

Svatební figurky na dort

Ženich nevěstou: svatební figurky na dort

Z čeho se vyrábí svatební figurky?

Výběr figurek je poměrně bohatý. Jako výrobní materiál se používá keramika a plast, obojí je vhodné pro styk s potravinami, takže se nemusíte ničeho obávat. Navíc díky nízké hmotnosti keramiky není dort nijak zatěžován ani poškozován.

Druhou variantou jsou figurky marcipánové, které vám vyhotoví každá šikovná cukrářka. Figurky z dortu si můžete nechat na památku na svůj svatební den. U těch marcipánových však doporučujeme chránit před dětmi, ty si na nich totiž velice rádi smlsnou. Protože nejenže skvěle vypadají, ale také chutnají.

Vtipné svatební figurky

Vtipné svatební figurky

Máte doma fotbalistu či hokejistu? Vyberte svatební figurky s touto tématikou a potěšte svého sportovce.

Vtipné svatební figurky

Chcete udělat legraci? Vyberte vtipné svatební figurky! Na výběr máte nejrůznější motivy a vtipné situace. Zkuste se zamyslet nad tím, co vás oba dva vystihuje, a tento společný rys zkuste přenést do figurek. Jste nadšení motorkáři? Tak právě pro vás se hodí motorkářský motiv, kdy ženich veze svou nevěstu na krásné motorce.

Chodíte rádi na ryby? Vyberte motiv rybáře. Máte doma fotbalistu či hokejistu?

Vyberte svatební dortové figurky s touto tématikou a potěšte svého sportovce. Záleží jen a jen na vaší představivosti.

Můžete hledat již mezi vyrobenými figurkami anebo poprosit cukráře, ať vám vyrobí svatební figurky podle vlastního motivu. Originalitě a představivosti se přece meze nekladou.

Svatební figurky fotbalista

Svatební figurky pro fotbalisty

Vtipné svatební figurky

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend