Svatební kytice roku 2020

Rádi bychom vás touto cestou pozvali k účasti v prvním ročníku soutěže Svatební kytice roku, která bude probíhat od 13. ledna 2020 do 20. února 2020.

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte zápis v sekci svatebních dodavatelů a reklamu pro vaši firmu zdarma!

Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: Svatební kytice roku podle odborníků, Svatební kytice roku podle široké veřejnosti.

Jak se přihlásit | Ceny v soutěži | Pravidla soutěže 

Svatební kytice roku 2020

Jak se do soutěže přihlásit?

Zúčastnit soutěže se mohou květinářství, floristé, svatební agentury či další subjekty, které zajišťují květinovou výzdobu a svatební kytice na svatbu.

Logo Svatební kytice roku

Pro přihlášení do soutěže nám zašlete fotografie vámi uvázaných svatebních kytic, a to na e-mailovou adresu: [email protected].

Každý soutěžící může poslat maximálně tři různé svatební kytice. Pokud nám zašlete fotografie tří různých kytic, zvyšujete svoji šanci na výhru.

Uzavření přihlášek do soutěže: 15.2.2020 ve 20:00

Ukončení hlasování na Facebooku, vyhlášení výsledků soutěže: 20.2.2020 ve 20:00

Složení odborné poroty:

Jaké jsou ceny v soutěži?

Výherce každé z kategorií obdrží ocenění Svatební kytice roku a dále získá placený zápis v katalogu svatebních dodavatelů zdarma.

Všichni účastníci soutěže získají propagaci na našem Facebooku, Instagramu, ale i na těchto stránkách zdarma.

 

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.