Svatební stan vás ochrání před letní přeháňkou

Zejména v posledních letech dává mnoho novomanželských párů přednost svatbě pod širým nebem před uzavřenými prostory. Nejen obřad, ale mnohdy celá hostina, se často koná uprostřed louky, na zahradě rodinného domu nebo třeba v zámeckém parku.

Volné prostranství s výhledem do okolí dodá svatbě punc romantiky. Pokud vám ovšem nezkazí plány nečekaná letní přeháňka. V takovém případě můžete dočasný azyl najít ve svatebním stanu.

Svatební stan

Svatební stan

Svatební stan vám poskytne nejen útočiště, když se znenadání otočí počasí proti vám, ale může být také skvělým doplňkem pro váš svatební den.

Díky správně vybranému stanu můžete hravě doladit romantickou atmosféru na zahradě u vašeho domu, ale také na jiných místech, kde se svatební hostina nebo obřad koná.

Při troše štěstí se tak můžete vdát na stejné louce, kde jste se svým vyvoleným strávili například první společnou noc pod hvězdami.

Stabilní konstrukce postaveného stanu zajistí svatebčanům útočiště nejen v dešti, ale i v případě větrného počasí.

Výhody svatebního stanu jistě ocení také rodiče malých dětí, které by v restauraci mohly zlobit a nedopatřením něco rozbít. Vděčný vám za něj bude také čtyřnohý člen rodiny, který do většiny restaurací nesmí. Jestliže však plánujete svatbu pod širým nebem, nic vám nebrání vzít si svého psa s sebou.

Velký venkovní party stan

Velký venkovní party stan

Svatební stany jsou k dispozici v několika velikostech a své užití najdou jistě na malých svatbách, ale také na velkých honosných obřadech se spoustou lidí.

Stan si můžete buď koupit, nebo pronajmout. Většina svatebních studií vám zajistí pronájem stanu odpovídající velikosti nebo má k dispozici kontakty na specializované firmy.

Svatební party stany jsou zpravidla vyrobeny ze speciálních plátěných tkanin napuštěných impregnací, která zajistí, že stan nepromokne ani v tom největším dešti. Na druhé straně moderní materiály použité při výrobě zajišťují prodyšnost, i když se pod stanem sejde více lidí.

Dalším plusem party stanů je jednoduchá a pevná konstrukce. Postavit zahradní stan je hračkou, pár šikovných chlapů to jistě i bez předchozích zkušeností zvládne do několika minut.

Stavební stan při svatební hostině

Stavební stan při svatební hostině

Stabilní konstrukce zajistí svatebčanům útočiště nejen v dešti, ale i v případě větrného počasí. O dešti ve svatební den se říká, že novomanželům prší štěstí.

Ale také se říká, že štěstí přeje připraveným. Proto se nenechte zaskočit náhlou nepřízní počasí a s dostatečným předstihem si zajistěte party stan, který vás a vaše svatební hosty ochrání v případě, že by toho „deštivého“ štěstí už bylo trochu moc.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend