Svatební veletrh Pardubice online

Pardubice – Konec ledna vždy tradičně patřil svatebnímu veletrhu Pardubice. V lednu 2021 by se konal již 17. ročník. Leč doba a hygienicko-epidemilogická opatření jsou neúprosná a veletrh se v tradiční podobě „na živo“ konat nemůže. To ovšem nezastavilo organizátory tohoto nejdéle pořádaného, chcete-li nejstaršího, svatebního veletrhu v ČR.

Tak vznikl svatební ONLINE veletrh 2021, který se může dle všech nařízení uskutečnit, je bezpečný jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky.

Svatební veletrh Pardubice online 2021

Termíny konání veletrhu Pardubice online

Sobota 30. ledna 2021 od 10 do 18 hodin

Neděle 31. ledna 2021 od 10 do 15 hodin

Vstup ZDARMA

Co můžete od pardubického veletrhu očekávat?

Svatební ONLINE veletrh přivítá snoubence, jejich rodiny a všechny zamilované páry 30. a 31. ledna 2021 v pohodlí jejich domovů. Nebudete potřebovat žádnou speciální techniku – jen počítač či tablet nebo mobil. Nečeká Vás žádná virtuální realita, ale spojení kvalit online světa na 1 místě, a to na webu.

Můžete se těšit na:

  • širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány
  • výběr zásnubních prstenů a snubních prstenů
  • svatebních květiny a dekorace
  • cukroví a svatební dorty
  • svatební hudbu k obřadu, na svatební hostinu i na večerní zábavz
  • nabídku profesionálních fotografů a videokameramanů
  • představení cateringových společností pro zajištění jídla a pití

„Svatební ONLINE veletrh má opět pro návštěvníky připravenou širokou paletu vystavovatelů se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Páry si vyberou vše od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme ani na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Pro ně jsou připraveny kosmetické poradkyně a vizážistky, případně i kadeřnice, které ochotně a rády poradí s vizáží,” říká jednatelka pořádající agentury.

Letošní novinkou, díky ONLNE verzi veletrhu je rozšíření do kraje Vysočina a také do Královéhradeckého kraje.

V doprovodném programu uvidíte módní přehlídky svatebních šatů, uslyšíte skladby pro svatební obřad hrané na harfu, vystoupí možná i kouzelník. Budeme mluvit o současných trendech ve všech svatebních odvětvích.

Pro všechny, kdo budou mít v roce 2021 svatbu, máme připravenou jednoduchou soutěž o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Tradiční je také vstup na ONLINE veletrh ZDARMA.

Další informace najdete Svatební veletrh Pardubice nebo na Facebooku

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend