Veletrh Svatbárium NA SÍTI 2021

Měli jste v plánu lednovou tour po svatebních veletrzích, ale nejste si jisti, jak to všechno vlastně bude probíhat? Nemusíte čekat, jestli situace bude pod PSA nebo ne.

Svatební veletrh Svatbárium ve své klasické podobě se sice přesunul na 6. listopadu 2021, ale organizátorky se rozhodly nenechat nevěsty ve štychu! Svatbárium pojede svou online premiéru. Je pro Vás připraven víkend plný přednášek na nejrůznější a nejoblíbenější svatební témata v rukou profesionálů ze všech koutů svatebního průmyslu i Česka.

Svatební veletrh Svatbárium na síti

Nenechte si unikátní svatební veletrh Svatbárium na síti

Co Vás čeká

Užitečné rady, praktické tipy a nové trendy – v tomhle duchu proběhnou přednášky zlatníků, koordinátorek, fotografů, kameramanů, floristů ale třeba i dodavatelů, kteří se specializují na svatební hostinu nebo zábavu. Ať už Vám chybí svatební šaty nebo oznámení, přijdete si na své.

Svatební veletrh Svatbárium 2021

Proč si pustit zrovna Svatbárium na Síti

Všichni přednášející jsou profesionály ve svém oboru. Všechny z nich pečlivě vybraly samy organizátorky Svatbária. Jde o svatební dodavatele s těmi nejlepšími referencemi, zkušenostmi a nápady, které Vám google takhle snadno nevyhledá. A pokud byste se zrovna chvilku nudili, není nic snadnějšího než dát nohy ze stolu a skočit si k přednášce uvařit třeba dobrou kávu nebo si dát něco na zub.

Ať už si Svatbárium na síti pustíte se svým nastávajícím nebo nejlepší kamarádkou, nezapomeňte si k ruce tužku a papír na poznámky. Bude to nabité stejně kvalitní inspirací, kterou běžně svatební veletrhy přinášejí. A navíc bezpečně a pohodlně z Vašeho domácího prostředí.

Užitečné informace

Místo konání: ONLINE

Termín a čas konání: Sobota 16. 1. 2021 a Neděle 17. 1. 2021  9:00 – 20:00

Vstupné: 150/200 Kč (zvýhodněná cena platí při nákupu do 31.12.2020)

Web: veletrhsvatbarium.cz

Svatební inspirace na svatebním veletrhu Svatbárium

Svatební veletrh Svatbárium online

Netradiční svatební veletrh na síti

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Pošlete odkaz na článek přátelům