Zásnuby na letní dovolené

Dovolené nejsou jen časem zasloužené relaxace. Romantické pláže tvoří ideální kulisu k zásadnímu životnímu kroku, jako je zasnoubení. Které jsou top milenecké destinace a jak se při výběru toho pravého klenotu zaručeně trefit?

Zásnuby na letní dovolené

Zásnuby na letní dovolené – víte, která místa jsou nejlepší?

Ty pravé destinace pro romantickou dovolenou

Kauai
Jeden z Havajských ostrovů poskytne zamilovaným kulisu doslova jako z katalogu – úchvatné moře, pláže, palmy, ale také nádherné zahrady.

Ne nadarmo se o něm tvrdí, že se jedná o nejkrásnější místo na světě. Specifickou tvář mu vtiskly jedinečné přírodní podmínky, a to hlavně dostatek vláhy. Intenzivně však prší zejména na horu Waialeale, déšť vám tak romantiku určitě nezkazí.

Santorini
Zůstat můžete i v Evropě, konkrétně na Santorini. Proslulé pláže s lávovým pískem stále ještě neokupují davy turistů, jak byste možná očekávali.

Pokud si vybavujete idylické fotografie z katalogů cestovních kanceláří s průzračně modrým mořem a typickou architekturou, je pravděpodobné, že okouzlující snímky vznikly právě na tomto souostroví.

Bora Bora
Místo, které je pro romantiku jako stvořené. To je jeden z ostrovů v souostroví Francouzská Polynésie, kterému se také říká Perla Pacifiku.

Obklopovat vás tu budou zelenající se hory, křišťálově modrá voda i bělostné pláže. Charakteristické bungalovy na kůlech navíc poskytnout dostatek soukromí pro okamžiky ve dvou. Souostroví Bora Bora je také vhodným místem pro líbánky.

Výběr zásnubního prstenu

Rozhodli jste se, že právě šumění moře je tím pravým doprovodem, u něhož chcete vyslovit tu kouzelnou otázku: Vezmeš si mě? Drobný třpytivý šperk v krabičce učiní tuto dovolenou nezapomenutelnou.

Zásnubní prsten byste měli vybírat s ohledem na životní styl i zvyklosti budoucí nevěsty. Minimalistku potěšíte čistým hladkým kroužkem s jedním drobným kamenem. Jestliže je vaše vyvolená náročnější, potrpí si na eleganci a zároveň sofistikovanou zdobnost, klidně místo čirého kamenu sáhněte po drahokamu v barvě.

Požádejte o ruku originálně

Užívejte si přítomného okamžiku

Nezapomeňte, že zásnuby jsou jen o vás dvou, nikoli o nablýskaných fotografiích na sociální sítě. Zkuste se alespoň na chvíli nezaobírat maličkostmi, nemyslet na starosti všedního dne a užívat si přítomný okamžik. Tato vzácná chvíle vás bude provázet celým životem a její hodnota se rozhodně neodvíjí od částky investované do dovolené, nebo od ceny prstýnku.

Chcete přece jen mít fotografie na památku, ale nebaví vás obrázky na Instagramu, které snadno zapadnou mezi spoustu dalších digitálních vzpomínek? Vůbec není na škodu se v tomto případě vrátit ke „klasickým fotografiím”.

Moderní technologie vám umožňují mít vzpomínky na své důležité chvíle prakticky ihned v ruce. S digitálním fotoaparátem a tiskárnou v jednom Canon ZOEMINI C si fotografie snadno vytisknete už na místě a zabere vám to jen několik vteřin. Rovnou si z nich pak můžete vytvořit jedinečné vzpomínkové fotoalbum. Ke kapesní tiskárně si pořiďte také speciální fotopapír s označením ZINK, který je pro ni přímo určený.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend