Oranžová, ta pravá barva pro váš svatební den

Oranžově, chcete-li pomerančově laděná svatba nebývá v našich končinách příliš k vidění. Právě tento fakt z této neobvyklé barevné kombinace činí přímo ideální kombinaci barev vhodnou pro Vaši nezapomenutelnou svatbu.

Vaše rodina a přátelé tak budou mít jistě nač vzpomínat. Když si navíc ke svatební hostině a následnému veselí přizvete schopného fotografa nebo kameramana, budete mít vzpomínku na celý život.

Pokládáte si otázku, co všechno lze do odstínů oranžové ladit? Vezměme to po popořadě. Oranžové šaty pro nevěstu nejsou až tak příliš vhodné, doporučila bych Vám proto spíše jen oranžové střevíčky, ideálně pohodlné balerínky. Zářivě bílé šaty pak můžete v pase ovázat širokou stuhou. Svatební kytici můžete volit složenou z oranžových růží, lilií nebo tulipánů.

Oranžové svatební balerínky

Oranžové svatební balerínky

Pokud chcete jít ještě o krok dál, zkuste poprosit i své kamarádky a družičku, aby své oblečení ladily do pomerančových tónů.

Oranžová svatební inspirace

Oranžová svatební inspirace

Svatební šaty volte raději bílé. V pase je však můžete ovázat širokovu oranžovou stuhou.

Svatební tabuli pak můžete ozdobit různými stužkami, barevnými kamínky, různě barevnými kyticemi a samozřejmě sytě oranžovými pomeranči. Chybět nemůžou ani různě barevné sladkosti a dortíčky.

Rovněž u židlí se nemusíte držet příliš při zemi – můžete je nazdobit barevnými baldachýny, případně je dekorovat barevnými stuhami. Oranžová barva výborně vyniká v kombinaci s barvou bílou, spojením těchto dvou barev docílite největšího možného kontrastu.

Oranžovo bílá svatba

Oranžovo bílá svatba

Svatební kytice z oranžových růží

Svatební kytice z oranžových růží

Oranžově dekorované židle

Oranžově dekorované židle

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend