Svatební světýlka vám pomůžou vytvořit dokonalou noční atmosféru

Svatba je téměř vždy rozdělena na dvě části. Tu formální, ve které se odehrává obřad a převládají slzy dojetí a u novomanželů ještě nervozita a poté večerní část, která je hlavně o zábavě a dobré náladě.

Abyste se vy, novomanželé, i všichni vaši hosté cítili na takové párty dokonale, budete nejspíš chtít připravit prostor tak, aby se líbil naprosto každému. K tomu se vám budou hodit právě všemožná světýlka a další světelné dekorace.

Svatební světýlka

Svatební světýlka prozáří vaši svatbu

Po zásnubách vždy přichází období příprav na svatbu a naprostá většina párů plánuje svoji svatbu zhruba rok. Během této doby budete muset řešit nejrůznější věci se svatbou spojené a jednou z nich bude určitě i výzdoba svatby.

Pokud patříte mezi tuto většinu, pak si o vánocích na plánování svatby vzpomeňte. Během Vánoc totiž vidíte světýlka prakticky všude a také můžete sledovat, že se líbí jak malým dětem, tak prarodičům. A pokud se pro ně rozhodnete, nebudete litovat.

Jak světýlka vybírat a na co si dát pozor?

Co svatba to originál. Každý plánuje jiný počet hostů, svatby se odehrávají na stovkách míst po celé republice a každý má samozřejmě jiné preference. Obecná pravidla pro výzdobu ale platí pro každého a proto byste jim měli určitě věnovat pozornost.

Písmena na svatební bar

Barva světla je naprosto rozhodující

Stejně jako u oblečení, ani u světýlek nejde říct, že každá generují stejné světlo. Určitě sami znáte, jaký rozdíl může být mezi studeným kancelářským světlem a příjemným teplým osvětlením v kavárně. Stejně byste měli postupovat, i pokud vybíráte světýlka na svatbu a vždy doporučujeme chtít (a ověřit) že dané světelné dekorace budou generovat světlo v barvě teplá bílá.

Světelné lahve na svatbě

Všechno si dobře změřte

Představa o tom, jak bude světelná výzdoba vypadat, je jedna věc, ale následná realizace může být oříšek, pokud se předem dobře nepřipravíte. Před samotnou svatbou doporučujeme, abyste si pečlivě přeměřili prostor, kde budete chtít světýlka instalovat.

Je to důležité proto, že každý světelný řetěz má omezenou délku a pokud je potřeba jej připojit do zásuvky, tak vždy začínejte v místě, kde je přípojka do sítě. Vyhnete se tak složitému přemisťování světýlek.

Čím víc, tím líp

Všechno se dá překombinovat, nebo „přeplácat“, ale u světýlek se tohoto problému bát nemusíte. Je jen na vás, jestli budete chtít výzdobu pojmout skromněji, nebo budete chtít vytvořit hustý světelný strop plný stovek žárovek. Pokud dodržíte, že všechna světýlka budou generovat stejnou barvu světla, tak určitě platí, že čím víc světýlek, tím lépe.

Světýlkov pomůže vaší svatbu rozzářit až na MAXImum.

Jestli souhlasíte se všemi body, které jsme zmínili výše, tak byste měli určitě navštívit Světýlkov. Připravili pro vás 3 základní sady světelných dekorací, které vždy obsahují světelné řetězy a také svíticí nápisy, které se hodí na svatbu jako ulité. Vybírat můžete ze sad světýlek Mini, Standard a Maxi podle toho, jak moc chcete svou svatbu rozzářit.

Už v základní sadě dostanete 110 metrů světelných řetězů s LED žárovkami a propracovat se můžete postupně až na jeden kilometr světelných řetězů společně se třemi nápisy, které užijete na každé svatbě.

Světýlka na svatbu

Pořád Vám to přijde málo? Kromě těchto sad můžete dále vybírat z dalších doplňkových dekorací. Mezi nejoblíbenější patří určitě žárovkové řetězy, které vydávají více světla a kromě dekorace je tak můžete použít i pro osvětlení prostoru. Další možností je výzdoba stolů pro vaše hosty, na které můžete umístit světelné láhve a zajistit tak hostům příjemnou atmosféru pro večerní povídání u vína.

Jak to funguje?

Protože příprava svatby je náročná jak psychicky, tak časově a organizačně, tak ve Světýlkově připravili vše co nejjednodušeji. Stačí odeslat poptávku, vytvořit rezervaci, světýlka si vyzvednout a užít si s nimi svatbu a poté je vrátit.

I když osobní převzetí probíhá v Praze, určitě nemusíte zoufat, pokud máte hlavní město daleko. Druhou variantou je nechat si světýlka zaslat kamkoli po České republice a následně je po svatbě odeslat zpět.

Nasvícení svatební hostiny

Svítící písmena?

Máte pocit, že vám pouze světelné řetězy a podobné dekorace na svatbu nestačí a chcete ji vylepšit ještě více? Možností je vytvoření například vašich iniciálů, nebo různých nápisů, kterými hostům na svatbě usnadníte orientaci. Pokud něco takového hledáte, poté prozkoumejte svítící písmena od Písmenkova. Mají je pro vás v nabídce jak v bílé barvě, tak v dekoru dřeva a stejně jako světelné řetězy, i svíticí písmena svítí v barvě teplá bílá. Velikost každého písmene je 100 centimentrů a nemusíte se tak vůbec bát, že by si jich někdo z hostů náhodou nevšiml.

Svítící písmena na svatbě

Vyzkoušejte originální svatební dekoraci – svítící písmena

Příprava svatby je náročná, a pokud budete zdobit váš prostor svatby sami, budete nejspíš překvapeni, jak časově náročné to může být. Ale vytrvejte. Zejména u světýlek se vám potvrdí, že výsledek bude stát za to.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend