Jak vybrat píseň na první novomanželský tanec?

Svatební tanec je nedílnou součástí každé svatby. Některé páry jím proplují klasickým ploužákem, jiné vypilovaným tancem z tanečních, jiní předem připravenou show.

Pro všechny případy je však nutné si  hudbení podklad připravit dopředu. A my máme jednoduchý návod, jak na to.

Píseň na první novomanželský tanec

Jakou píseň pro svůj první novomanželský tanec zvolíte vy?

Inspirujte se osvědčenými hity

Posledních pět let je v popředí oblíbenosti skladeb celkem 5 hitů, které se pro váš první tanec skvěle hodí. Ve spolupráci s profesionály ze Školy tance pro všechny jsme pro vás k těmto hitům připravili tance, které je vhodné na dané skladby tančit.

Absolutní hit: Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Bezesporu nejoblíbenější skladba pro první novomanželský tanec. Nejlépe na její tempo sedne čtvercová rumba s prvky figur používaných ve videoklipu, které perfektně podtrhnou text i náladu skladby.

Ed Sheeran – Perfect

Tato píseň je ve ¾ tempu. Nejvíce se na ni hodí vídeňský valčík.

Adele  – Make you feel my love

Pro mnohé páry srdcová záležitost. Nejvíce se na ni hodí blues či ploužák s atraktivními prvky.

Christina Perri – A Thousand Years

Po klidném úvodu se skladba rozvine ve vídeňský valčík. Ideální pro komornější, emotivnější typ novomanželského tance.

Frank Sinatra – I Love You Baby

Není mnoho skladeb, které by měly takovou gradaci jako “I love you baby”. V její první polovině doporučujeme rumbu bolero či ploužák a v druhé části se skladba rozvine do rytmické cha-chi. Tanec dostane nový rozměr a přítomné svatebčany zaručeně nadchne.

Tančete na vaši zamilovanou píseň

Některé páry mají o výběru hudby jasno. Jde zpravidla o skladbu, která je provází jejich vztahem a na kterou mají krásné vzpomínky. Často však řeší, jaký tanec by na píseň měli tančit.

Zde vás odkážeme na odborníky, kteří našim čtenářům nabízejí své konzultační služby zdarma.

NÁŠ TIP: Využijte bezplatné poradny našeho ověřeného dodavatele, kterému stačí poslat odkaz vaší písně na e-mail: [email protected] a oni vám rádi poradí.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend