Soutěž o balíček svatebních služeb v hodnotě 40.000 Kč

Jak se přihlásit | Ceny v soutěži | Pravidla soutěže

Soutěž byla ukončena – výherkyní se stala Lenka Klímková. Na druhém a třetím místě se umístila Veronika Lopatová a Tereza Adamcová a získávají cenu útěchy Knihu pro zamilované Our love challenges.

Budete se vdávat v roce 2019 a chtěli byste si zasoutěžit o balíček svatebních služeb v hodnotě 40.000 Kč?

Je to velmi jednoduché.

Stačí přidat svůj komentář pod příspěvkem se soutěží probíhající na naší Facebookové stránce, kde uvedete, jak by měla vypadat vaše vysněná svatba a proč byste měli vyhrát právě vy.

Svatební soutěž 2019

Jak se do soutěže přihlásit a jak bude probíhat?

 1. Napište na náš Facebook pod příspěvek se soutěží, jak by měla vypadat vaše vysněná svatba a proč byste měli vyhrát právě vy.
 2. Tři komentáře s nejvyšším počtem liků (a jeho alternativ) postupují do druhého kola soutěže.
 3. Ve druhém kole rozhodne o celkovém výherci odborná porota.

První kolo soutěže bude probíhat v termínu 17. ledna – 13. února 2019. Výsledky druhého kola budou oznámeny 14. února 2019.

Zapojit se do soutěže  

Jaké budou ceny pro vítěze?

Vítěz soutěže nezíská pouze jednu jedinou cenu, ale hned celý balíček hodnotných cen a to:

 • koordinaci celého svatebního dne od koordinátorky Lucky ze Svatby s láskou (hodnota 10.000 Kč)
 • předsvatební focení od Marcely Křížové (v hodnotě 8.000 Kč)
 • svatební kytici zdarma od Florea.cz (v hodnotě 3.000 Kč)
 • 50% slevu na líčení a účes včetně zkoušky od Nikoly Krejsové (v hodnotě 1.000 Kč)
 • 50% slevu na svatební web od Výjimečnésvatby.cz (v hodnotě 4.000 Kč)
 • 40% slevu na prsteny od Jante (v hodnotě cca 3.500 Kč)
 • 40% slevu na zábavu pro děti na svatbě od Nehlídání (v hodnotě 3.000 Kč)
 • poukaz v hodnotě 1.000 Kč na nákup perlových šperků od Perlomanie
 • poukaz v hodnotě 1.000 Kč na nákup spodního prádla, společně s osobní konzultací od Caresse
 • podvazek dle vlastního výběru zdarma od Něco darovaného s láskou
 • poukaz v hodnotě 500 Kč na vystylování pejska na svatbu od Pawsome

Bližší informace o dodavatelích naleznete na konci článku.

Jaké budou další ceny?

 • Soutěžící umístění na druhém a třetím místě obdrží cenu útěchy v podobě knihy pro zamilované Our love challenges a slevy 10% na koordinační služby od koordinátorky Lucky ze Svatby s láskou.
 • Každý soutěžící zapojený do soutěže získá slevu 15% na šperky od www.jante.cz.

Kdy proběhne vyhlášení výsledků soutěže?

Vyhlášení výsledků proběhne 14.2.2019 na tomto webu a na Facebooku. Výherce, kterého budeme kontaktovat, tak získá milý dárek k Valentýnu.

Plné znění podmínek soutěže naleznete zde (odkaz na FB s podmínkami).

Všem soutěžícím držíme palce a přejeme nezapomenutelnou svatbu plnou lásky a kouzelných okamžiků!

Zapojit se do soutěže  

Partneři soutěže

Soutěž se nám podařilo uspořádat díky podpoře níže uvedených partnerů. Všem děkujeme za spolupráci!


Logo svatby s láskou
Dělat něvěsty šťastné mě prostě baví!
Jsem nejlepší kamarádka snoubenců na cestě k jejich společnému ANO!
Mou rolí je ušetřit vám čas, peníze a starosti. Vaší rolí je si svatbu užít a uchovat si co nejvíce krásných vzpomínek. Lucie Roženská, Svatby s láskouJak bych popsala mou práci? Popsala bych ji stejně jako je můj život ve skutečnosti. Mám ráda nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Mám ráda opravdovost, které si cením nadevše. Mám ráda emoce, protože jsou kořením života a taky mám ráda velmi dobře odvedenou práci, kterou ode mě vždy v ten daný moment dostanete. Marcela Křížová


Logo Florea
S Florea.cz máte o květiny postaráno. Čerstvé kytice doručuje kamkoliv po celé ČR. Tým zkušených floristek se rád postará i o vaší svatbu. Luční, romantická, modrá? Vaše svatba rozkvete přesně podle vysněných představ.


Nikola Krejsová
Jmenuji se Nikola Krejsová a již od 20 let se věnuji make-upu. Tvořím si vlastní brand NIKYTA, která nabízí kvalitní služby v oblasti vizážistiky. Spolupracuji s kosmetickou značkou Mary Kay, se kterou líčím svatby, plesy a večerní události.

S nevěstou vždy konzultuji styl svatby a do jaké barvy bude laděna, dále tvar a odstín šatů a v poslední řadě účes. Uspořádáme společnou konzultaci, kde proběhne zkouška líčení, úprava barev a domluva organizace ve svatební den.

Věřím, že mé líčení v den svatby bude třešnička na dortu vašeho dne D. S láskou Nikyta


Logo Výjimečné svatby
Řekněte světu o vašem velkém dni stylově. Vytváříme svatební weby. Všechny informace o vaší svatbě na jednom místě, on-line a přístupné všem.


Logo Jante
Snubní prsteny vám budou po zbytek života připomínat váš protějšek. Měly by být výjimečné, především svou krásou, jež vidíte právě vy dva.

Říká se, že v jednoduchosti je krása, a právě tu vám zaručí prsteny kolekce Zero Collection. Jsou vyrobeny z odolných materiálů – z chirurgické oceli, titanu či jejich kombinace. Můžete si upravit povrchovou úpravu, počet a uspořádání zirkonů či briliantů a vybrat si vhodnou rytinu. Širokou kolekci naleznete na stránkách Jante.cz.


Logo Nehlídání
Budete se brát a chcete, aby si to pořádně užili dospělí i jejich ratolesti? Dostali jste na tuto událost pozvánku, ale babičce se hlídání nehodí? Objednejte si na akci Nehlídání a už se nemusíte zabývat tím, jak to se svými dětmi zvládnete. Chceme, aby si váš den užily i vaše děti!


Logo Perlomanie
PERLOMANIE® je český výrobce šperků z přírodních perel a kamenů. Zaměřuje se na nevšední kombinace perel a kamenů, ale klasika u nich zavřené dveře nemá. Používají pouze stříbrné nebo ocelové komponenty, bižuterní kovy u nich nenajdete. V PERLOMANII® si zakládají na ruční výrobě a osobním přístupu, ke každému šperku z perel dodávají certifikát pravosti a každý šperk je luxusně dárkově zabalen.


Logo Caresse
Caresse BraExpert vám pomůže vybrat dokonalé spodní prádlo, abyste se cítila opravdu skvěle nejen ve svůj velký den. Můžete tančit, předklánět se při zametání talíře, házet kyticí, a to vše s naprostou jistotou, že vaše poprsí zůstane na místě a dokonale vytvarované. více o tom, jak vybírat spodní prádlo pod svatební šaty si můžete přečíst zde.


Logo Něco darovaného s láskou
Dvě kamarádky, které se rozhodly vyrábět svatební podvazky. Proč právě podvazky? Protože jsme náročné a vybíravé. Ostatně snad jako každá žena. A právě pro tyto nevěsty jsou naše podvazky tou správnou volbou.
Obě jsme už byly v roli nevěsty i svědkyně, a proto moc dobře víme, jak je výběr tohoto svatebního doplňku důležitý. Pustily jsme se proto do toho a šijeme a ručně zdobíme podvazky, které se nám líbí a které bychom si rády vzaly v onen den D i my. Něco darovaného s láskou

Logo Pawsome
Pawsome.cz je originální, česká značka doplňků pro psy. Veškeré výrobky jsou ručně šity v České republice z látek s vlastními vzory. Nevěstám a jejich psíkům přizpůsobíme produkty tak, aby dokonale zapadly do stylu svatby.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend