Prsteny Žabka – e-shop: recenze a zkušenosti

Společnost Žabka je rodinné klenotnictví, jehož počátky sahají do roku 1998. Působí nejenom v České republice, ale také na zahraničním trhu. Podle vlastních slov klade u svých šperků velký důraz na „dokonalé řemeslné zpracování s garancí kvality firmy Žabka.“

Klenoty je možné objednávat prostřednictvím online obchodu www.prstenyzabka.cz nebo přímo na provozovně společnosti v Praze.

Logo Prsteny žabka


doživotní servis
doživotní záruka na uchycení kamenů
rytina na vnitřní stranu prstenů
možnosti úpravy stávajících šperků dle přání

Přehled sortimentu

Klenotnictví se přímo specializuje právě na snubní a zásnubní prstýnky. Materiálem pro jejich výrobu prstenů je 14ti karátové zlato. K dispozici jsou všechny tři jeho druhy (zlaté, bílé a růžové), případně také jejich kombinace, další variantou jsou klenoty ze stříbra. Prsteny mohou být osazeny zirkony (značky Preciosa) nebo certifikovanými brilianty.

Snubní prsteny

Zásnubní prsteny, které firma vyrábí teprve od roku 2015, jsou rozčleněny do dvou základních kolekcí: SECRET (základní modely, které se vyznačují lehkým designem) a SURPRISE (exkluzivní modely bohatě osázené kameny). Soubor zásnubních prstenů dohromady zahrnuje necelou dvacítku modelů.

Snubní prsteny jsou podle svého charakteru rozděleny celkem do čtyř různých kolekcí: SMART (lehké modely s jednoduchým nadčasovým designem), IDEAL (lehké modely s jednoduchým designem, které jsou navíc osazené kameny), HARMONY (klenoty mají bohatý design včetně kombinovaného zlata a s různým druhem osazení kamenů), MAGIC (prsteny charakterizuje exkluzivní bohatý design).

DOPORUČUJEME: Přečtěte si náš článek o tom, na které ruce nosí zásnubní prsten.

Doplňkové služby

Nákupem klenotů získá zákazník také doživotní servis zdarma (respektive platí se pouze poštovné). Ten se vztahuje především na obnovení povrchové úpravy včetně odstranění poškrábání a obnovení ručních rytin. Tato služba zahrnuje také úpravu velikosti prstenu (o 1 až 2 velikosti).

Klenotnictví umožňuje úpravu základního modelu prstenu, konkrétně nabízí volbu povrchové úpravy, barevného odstínu zlata, změnu v počtu kamenů a jejich umístění. Dle přání zákazníka může také uzpůsobit samotný profil prstenu. Další službou, kterou společnost nabízí, je vyhotovení klenotu přesně podle představ nakupující, k čemuž využívá 3D modelaci, případně pro ještě lepší představu výsledku je společnost schopná také vyrobit stříbrný vzorek.

V případě dostatečné šířky prstenu je zdarma rytina – vyhotovení textu či motivu na jeho vnitřní stranu. Většinou si snoubenci nechávají vyrýt jméno svého partnera a datum sňatku.

Dodací lhůta a záruka

Dodací lhůta u snubních prstenů má poměrně široký rozptyl, pohybuje se v rozmezí 1 až 5 týdnů.

Na zakoupené zboží platí běžná záruka trvající 24 měsíců. Kromě toho lze využít již zmíněný doživotní servis na údržbu šperku, doživotní záruka se vztahuje na uchycení briliantů i levnějších zirkonů.

Subjektivní hodnocení

Klenotnictví Žabka má poměrně jednoduché webové stránky laděné do světlých odstínů. Zásnubní i snubní prsteny jsou uspořádány do jednotlivých kolekcí, které jsou řazeny od těch s více jednoduchým designem po ty luxusní a bohatě zdobené. Nelze ale zobrazit celou nabídku dohromady, vždy lze vyhledávat pouze v rámci jediné kolekce.

Filtrovat zboží je možné na základě zvoleného druhu zlata, prsteny jsou dále řazeny podle ceny (od nejlevnějších nebo od nejdražších). Umožněno je také hledání podle zadaného klíčového slova. Po rozkliknutí vybraného klenotu se objeví možnost zadat požadovanou velikost, druh materiálu a typ kamene. Dále se zobrazí údaje o hmotnosti, šířce, profilu prstenu a celkové ceně.

Shrnutí výhod a nevýhod nákupu v tomto e-shopu

Výhody
ZDARMA: doživotní servis, celoživotní záruka na uchycení kamenů, rytina na vnitřní stranu prstenu
Možnost úpravy existujícího modelu nebo vyhotovení zcela dle vlastních představ

 Nevýhody
Jedná se o internetový obchod, možnost osobního vyzvednutí je pouze v Praze
Nelze zobrazit modely ze všech kolekcí najednou nebo v nich vyhledávat podle zvolených parametrů hromadně
Poměrně malý sortiment, kdy použitým materiál je pouze zlato a z kamenů je na výběr pouze mezi zirkony a brilianty

Máte vlastní zkušenost s obchodem Prstenyzabka.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend