Hitem letošního roku jsou svatby v přírodě

Obrázek o typické obřadní síni si dokáže vytvořit snad každý z nás. Často nevalná nebo kýčovitá výzdoba, uličku s kobercem lemují po obou stranách polstrované židle, k příchodu nevěsty hraje reprodukovaná hudba. Je tento uzavřený prostor, čtyři stěny, mezi kterými se oddaly tisíce párů, skutečně tím pravým místem, na které budete nejen vy, ale i svatebčané s radostí vzpomínat? Ačkoliv jde na svatbě především o to, koho si berete, kdo by nechtěl svatbu v příjemném prostředí, které podtrhne tento výjimečný den? Výběr prostředí je po výběru partnera zásadní, a tak není divu, že oblíbenost svateb mimo obřadní síně stoupá.

Svatba v přírodě

Svatba v přírodě

Romantická svatba v přírodě

Doslova hitem se stávají svatby mimo ruch velkoměsta, výlety do přírody – odjet, nepřemýšlet nad starostmi všedního dne, načerpat novou energii, plnými doušky nasát atmosféru a užít si svůj slavností den až do západu slunce se všemi možnostmi, které toto prostředí nabízí.

Venkovní svatba v přírodě je romantická a svěží. A následující venkovní hostina v altánku bude jistě nezapomenutelným kulinářským zážitkem. Starost vám v tomto případě může ale dělat počasí.

Svatba v romantické přírodě v Beskydech bude nevšedním zážitkem pro vás i svatební hosty.

Pokud se tedy rozhodnete pro tuto variantu svatby, mějte vždy připravený záložní plán. Vhodné je proto pořádat takovouto svatbu v penzionu či hotelu.

Například v beskydském hotelu U Holubů vám starost s počasím zcela odpadne. Máte tu totiž jistotu, že v případě nepříznivého počasí můžete přeběhnout do zimního altánku, a tak pro vás déšť bude opravdu jen symbolem štěstí.

Hostina zde může probíhat venku nebo v restauraci a ochotný personál vám pomůže sestavit nejen svatební menu.

Svatba v hotelu

Svatba v hotelu je z hlediska organizace velmi výhodná. Můžete se spolehnout na odborníky, kteří vědí, co vše je třeba zařídit, a vaši svatbu naplánují do detailu podle vašich přání. Nechte se hýčkat.

Konzultace harmonogramu svatby, kompletní servis při květinové výzdobě, exteriér jako stvořený k fotografováním, živá hudba, zábava na terase a v neposlední řadě i možnost ubytování vám jistě vyčarují úsměv na tváři. Nikam se nespěchá, žádný stres s přejížděním z radnice do restaurace, téměř neomezené možnosti. Vše na jednom místě, tak vypadá svatba v hotelu.

Výzdoba svatební tabule

Výzdoba svatební tabule

Investovat do příjemného prostředí, které navodí přátelskou atmosféru a pocit pohody, se jistě vyplatí. Není nad komfort uzavřené společnosti. Svatebčané si neodbudou vaši svatbu jen z povinnosti, ale skutečně si ji užijí společně s vámi.

Výjimečný den si zkrátka žádá výjimečnou atmosféru. Učiňte vaši svatbu nezapomenutelnou nejen pro vás, ale i pro vaše hosty – vyjeďte z města.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend