Svatební kalendář – darujte luxusní svatební dárek

Adventní kalendář zná z dětství snad každý. Obsahuje dohromady 24 políček, které se den po dni postupně odkrývají, a to až do Štědrého dne. Uvnitř se nachází nějaká drobnost, zpravidla jde o malou čokoládku.

A právě v podobném duchu byly navrženy i dva unikátní svatební kalendáře: Kalendář pro zamilované a novomanžele a Kalendář pro nevěstu.

Kalendář pro nevěstu

Darujte nevěstě kalendář pro nevěstu na příklad v rámci rozlučky se svobodou

Originální kalendáře pro nevěstu i zamilované

Autorem těchto nápaditých kalendářů je benešovský svatební salón TYANO, který chce přinést svatebnímu světu více než jen půjčení a prodej svatebních šatů a doplňků.

Oba dva kalendáře jsou navrženy ve stejném duchu, kdy jedna varianta je určena pro zamilovanou dvojici, zatímco ta druhá pouze pro nevěstu. S ohledem na zaměření se liší i samotný obsah jednotlivých balení.

Kalendář pro zamilované je určen především snoubencům, aby si v předsvatebním shonu zpříjemnili dny drobnými luxusními potěšeními. Svým provedením je však vhodný také jako exkluzivní svatební dar, případně jím lze obdarovat jakoukoliv zamilovanou dvojici, ať již k výročí svatby nebo jen tak pro zpestření každodenních chvil.

Kalendář pro zamilované

Varianta kalendáře pro zamilované

Kalendář pro nevěstu je vhodné darovat již před svatbou pro prohloubení slavnostní atmosféry, aby si mohla budoucí nevěsta těšení se na den „D“ ještě více užít.

Dárková krabice nadupaná prémiovými produkty

Kostru obou kalendářů tvoří dárková krabice světle růžové barvy, která je vyrobená z pevného kartonu a je ozdobena mašlí. Na přední straně je obrázek nevěsty (v případě Kalendáře pro nevěstu) nebo obrázek zamilované dvojice stojící v objetí (v případě Kalendáře pro zamilované a novomanžele).

Kalendář pro nevěstu - vnitřek

Vnitřek kalendáře je plný překvapení

Po otevření krabice se objeví 3 řady samostatně vysouvacích šuplíčků, kterých je v obou případech celkem 12. V každém z nich se pak ukrývá originální luxusní dáreček. Šuplíčky jsou dostatečně velké, takže pokud chcete jejich obsah ještě doplnit o něco osobnějšího, není to problém.

NÁŠ TIP: Svatební kalendář pro nevěstu je skvělý dárek na rozlučku se svobodou.

Dárečky mají za úkol nevěstu či zamilovanou dvojici potěšit a udělat jim hezčí den. Určitě vás však zajímá, co jednotlivé šuplíčky obsahují. V případě Kalendáře pro nevěstu je to především luxusní kosmetika a prémiová čokoláda, nechybí však ani svatební tužka s nápisem „Pro Tvůj den ANO“. Ve svatební den nalezne nevěsta v šuplíčku malou lahev vína :).

Také v Kalendáři pro zamilované jsou ukryté exkluzivní kosmetické produkty, belgická čokoláda, prémiové čaje, originální propisky určené pro svatební den a dvě malé lahve vína.

Kalendář není nutností, ale potěší každého

Pokud chcete nevěstu nebo budoucí novomanžele obdarovat ještě před svatbou, pořiďte jim tento originálně koncipovaný dárek, který potěší každého. Vždyť kdo z nás by neměl (bez ohledu na věk) rád překvapení? A právě tento svatební kalendář ukrývá nejrůznějších překvapení hned 12!

Pro zhotovení obou produktů byl použit kvalitní pevný karton, i po svatbě tak zůstane obdarovaným krásná vzpomínka na jejich svatební den. Kalendář po svatbě může posloužit pro ukládání rozličných svatebních drobností (svatebních oznámení, vývazků, částí sušené svatební kytice, ozdob do vlasů, blahopřání k sňatku od hostů) nebo jej nevěsta může využívat jako šperkovnici.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend