Svatební veletrh Pardubice 2020

Navštivte 16. ročník svatebního veletrhu v Pardubicích a nečerpejte inspiraci posledních trendů svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy, ale i pro svatební hosty.

Svatební veletrh Pardubice 2020

Vybrat si můžete také ze široké palety snubních a zásnubních prstenů za snížené veletržní ceny, svatební kytice, květinové i svatební dekorace, ochutnávky cukroví a svatebních dortů.

Ve třech patrech najdete 50 vystavovatelů všeho, co potřebujete pro vaši svatbu.

V doprovodném programu uvidíte módní přehlídky svatebních šatů, dále také oblečení a klobouky pro maminky snoubenců, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu či smyčcové kvarteto. Vizážistky promění nenalíčenou modelku v okouzlující nevěstu, kadeřnické studio pak předvede nejnovější kadeřnické trendy pro svatební účesy u několika modelek.

V bohaté tombole se můžete účastnit soutěže o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohrad.

Více informací najdete na stránkách veletrhu svatebni-veletrh-pardubice.cz nebo na Facebooku akce.

Svatební šaty - svatební veletrh Pardubice 2020

Snubní a zásnubní prsteny na svatebním veletrhu Pardubice 2020

Kdy můžete veletrh navštívit?

Sobota 25.1. 2020 10:00 – 17:00
Neděle 26.1. 2020 10:00 – 16:00

Vstupné: zdarma

Místo konání Svatebního veletrhu Pardubice 2020

ČSOB pojišťovna
Masarykovo náměstí 1458/1458
530 02 Pardubice

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend