Svatební rukavičky – zvyšte eleganci svých rukou

Ať už chcete zakrýt nějaký nedostatek, nebo být jednoduše za princeznu či elegantní dámu, sáhněte po svatebních rukavičkách. V poslední době jsou svatební rukavičky velmi oblíbeným doplňkem každých svatebních šatů. V takovém správně padnoucím doplňku bude každá ruka elegantní.

K dostání je opravdu nepřeberné množství variant, a to od zdobení až k materiálu. Jejich délka se také liší. Některé nevěsty mají kratší rukavičky pod zápěstí, některé upřednostňují delší verze končící až přímo pod loktem.

Svatební rukavičky

Svatební rukavičky – jaké si vyberete?

Je libo krajku, korálky, či kamínky?

V dnešní době jsou na trhu zastoupeny jednoduché hladké rukavičky bez vzorů, jemné s krajkami či luxusní zdobené svatební rukavičky s krystalky od společnosti Swarovski. Většinou jsou vyrobeny ze saténu v bílé či krémové barvě.

Pokud máte rádi jednoduchost, zkuste vsadit na svatební rukavice s jemnou aplikací, popřípadě s několika záhyby.

Pokud naopak zbožňujete luxus a chcete, aby to bylo vidět, rozhodně přemýšlejte a shánějte rukavičky s aplikací a krajkami, z elastického saténu.

Cena takových rukaviček se pohybuje od dvou set do šesti set korun, dle náročnosti vzoru.

Krátké krajkové svatební rukavice

Krátké krajkové svatební rukavice krásně ladí se svatebními šaty

S poutkem či prstové

O tom, že rukaviček je nepřeberné množství, vypovídá i jejich rozdělení. Můžete vybírat mezi verzemi bez prstů, tzv. poutkovými, a rukavičkami prstovými. Prstové svatební rukavice jsou obvykle zhruba o patnáct centimetrů delší a velice často bývají bez jakýchkoli ornamentů, krajek a zdobení. Navíc si je před samotným obřadem nezapomeňte sundat.

Svatební rukavičky i pro širší zápěstí

Pokud patříte mezi dámy se širším zápěstím, rozhodně nezoufejte. Většina svatebních rukaviček je totiž z pružného saténového materiálu, který se hravě přizpůsobí i širšímu zápěstí.

Díky univerzální velikosti si můžete dopřát všechny druhy rukaviček, které budete chtít.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend