Nevěsta v teniskách? Užijte si teniskovou svatbu!

Při představě nevěsty se většině z nás vybaví krásně nalíčená a upravená žena v bílých šatech s pečlivým účesem, které září oči štěstím a na nohou má nezbytné elegantní boty na podpatku, většinou bílé barvy.

A teď zavřete oči a zkuste si vybavit totéž, ale ona krásná nevěsta bude mít místo lodiček tenisky!

Zdá se vám to šílené? Ale kdepak, svatební tenisky mají dokonce v poslední době čím dál více příznivců. Pojďme si je proto tento moderní trend představit blíže.

Nevěsta v rudých svatebních teniskách

Nevěsta ve vysokých rudých svatebních teniskách

Jak vlastně svatební tenisky vypadají?

Podobně jako svatební šaty mohou mít tisíce různých podob, také u svatebních tenisek neexistuje žádný jasně stanovený vzhled, jak by měly vypadat.

Jelikož sortiment nabízených tenisek je v dnešní době opravdu široký. Zejména značka Converse nabízí tenisky v klasické bělostně bílé, ale také v dalších oblíbených barvách: pastelové, mentolové, starorůžové, zlaté, stříbrné a pro ženicha například černé.

K dostání jsou rovněž kousky něžně krajkové nebo zdobené korálky, čímž se jejich design stane slavnostnější.

Různé druhy svatebních tenisek Converse

Svatební Converse – zvolíte béžové tenisky se saténovými tkaničkami nebo luxusní zlatou variantu?

Prohlédnut tenisky  

Sortiment kecek

Především v internetových obchodech si můžete zakoupit tenisky, které jsou přímo určené pro svatební den. Mnoho výrobců je navíc ochotných přizpůsobit jejich podobu vašemu konkrétnímu přání. Získáte tím doslova svatební botky na míru, které budou zcela jedinečným originálem.

Často jsou zdobené symbolickou kresbou v podobě srdíček, květinek nebo třeba postaviček novomanželů. Ty dražší mohou být dokonce precizně ručně vyšívané. Jako tkaničky většinou slouží šifonová nebo krajková stuha, čímž se také na první pohled od „normálních“ tenisek odlišují.

Bílé tenisky Converse

Není také vzácné, že tyto botky na sobě nesou různé nápisy od „just married“ až po vlastní jména novomanželů. A ano, můžete tak pořídit svatební tenisky pro oba, tedy pro nevěstu i ženicha.

Nemůžete si vybrat?

Pokud jste kreativní a výtvarně zdatní, máme pro vás jeden tip. Jednoduše si zakupte běžné bílé tenisky, které se vám zalíbí, v nejbližších výtvarných potřebách pořiďte barvičky na textil, a pak už si můžete vytvořit svatební kecky přesně podle svých představ, doplněné například mašličkami, korálky, kamínky nebo krajkami! Jen je třeba si na to ve svatebním shonu nalézt chvíli času…

Proč získávají svatební kecky takovou oblibu?

Hned na prvním místě musíme uvést jedno slovo, a tím je pohodlí. Hovořila jste se svou kamarádkou, která se vdávala v luxusních lodičkách na jehlových podpatcích?

Pak je dost pravděpodobné, že se vám svěřila se svou obavou, že cestou k oltáři samou nervozitou škobrtne, případně už se nemohla dočkat, až se bude moci večer přezout do pohodlnější obuvi bez podpatku. A právě teniskám nelze upřít, že jsou velice pohodlné, dobře se v nich chodí a není větší potíž v nich vydržet po celý den od rána až do večera.

Novomanželé v teniskách

Novomanželé v teniskách

V teniskách bude nevěsta působit tak trochu jako rebelka, nespoutaně, odvážně i sebevědomě. Tenisky na svatbu jsou skvělou volbou pro všechny ženy, které nechtějí jít s proudem, ale touží se odlišit a udělat si svatební den opravdu podle sebe.

Originální svatební tenisky vám navíc zůstanou jako krásná hmotná připomínka svatebního dne. Co vy, vyzkoušíte svatbu v teniskách?

Prohlédnut tenisky  

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend