Stahovací spodní prádlo – štíhlejší už za pár sekund

Pokud vám někdo řekne, že každá žena může být krásnou, a to bez ohledu na svou postavu, může se to zdát jako pouhé klišé. Ve skutečnosti však existuje jeden nenápadný, ale o to geniálnější pomocník, který dokáže neuvěřitelně šikovně zamaskovat případné tělesné nedostatky. Je jím stahovací spodní prádlo.

Stahovací spodní prádlo

Stahovací spodní prádlo pod šaty vám pomůže se zakrytím případných tělesných nedostatků

Co stahovací prádlo umí?

Něžné pohlaví je na svou postavu, potažmo fyzický vzhled obecně poměrně náročné. Nejedna dívka a žena vnímá na svém těle nanejvýš kriticky údajné nedostatky, kterých si druhý jen stěží povšimne. Ještě hůře se pak ale pochopitelně cítí ty, u kterých je příliš kyprá nebo nezpevněná postava patrná již na první pohled.

Potencionální změna vyžaduje obvykle dlouhou cestu, pravidelné cvičení či posilování, často také radikální úpravu jídelníčku, dostatek volného času a především pevné vůle.

Tvarující spodní prádlo dokáže postavu zformovat během chviličky, ovšem samozřejmě jen „na oko“. To ale nemění nic na tom, že mnohé ženě, která se chystá obléci šaty na ples, svatbu či další společenskou událost, pozvedne sebevědomí, díky čemuž se bude cítit sebejistěji.

Tento speciální kousek oděvu je vyroben z vysoce elastického materiálu, který se tělu velmi dobře přizpůsobí. Tím problematické partie zformuje a zároveň zpevní. Postava vypadá na první pohled štíhlejší, některé modely umí postavu „zmenšit“ až o několik konfekčních velikostí.

Bílé stahovací body

Bílé stahovací body krásně zformuje celou horní polovinu těla

Nebojte se ho, ale dostatečně se s ním seznamte

Dámské stahovací prádlo se od toho klasického v mnohém liší. Také pocitově se na těle chová poněkud odlišně. Žena, která s ním má prozatím velmi malé nebo vůbec žádné zkušenosti, by si jej měla před nošením nejprve pořádně vyzkoušet. Oblékání formujícího prádla totiž zabere o něco delší čas, někdy se může dokonce zdát, že se do něj dotyčná ani nenasouká. Vše je ale pouze o cviku a troše zručnosti – čím častěji jej bude oblékat, tím lépe a rychleji jí to půjde.

Na formující prádlo je zapotřebí si zvyknout, jelikož stahující efekt je zkrátka cítit. Ještě před danou událostí proto doporučujeme vzít si jej alespoň na pár hodin na sebe a vyzkoušet si v něm běžně činnosti od sezení až po chůzi či ohýbání se. Je velmi důležité, aby prádlo na jednu stranu dobře plnilo svoji funkci, ale zároveň nevytvářelo přílišný diskomfort. Ženě by nemělo bránit v pohybu ani v přirozeném dýchání, jeho okraje by se rozhodně neměly bolestivě zařezávat do pokožky.

Správná velikost se pozná podle toho, že na jednu stranu napomůže viditelně potlačit tělesné nedostatky, na stranu druhou nebude jeho nositelku výrazně omezovat.

Druhy stahovacího prádla

Každá žena je odlišná a má jinou postavu. Není proto divu, že nároky na stahující prádlo jsou rovněž různé. Někdy je cílem zamaskovat pouze jedinou konkrétní partii či pouze udělat útlejší pas, jindy žena touží zformovat celou postavu takřka od hlavy až k patě. Nabídka sortimentu na tuto skutečnost pamatuje a výběr na trhu je v současnosti poměrně široký.

Stahovací kalhotky s vysokým pasem

Kalhotky s vysokým pasem vám pomohou stáhnout bříško a krásně zformují vaše boky

Stahovací kalhotky
Stahovací kalhotky nemusí mít pouze klasický střih. Žádané jsou takzvané vysoké stahující kalhotky, které mají vyšší pas a dokážou si poradit hned s několika oblastmi. Formují břicho, boky a částečně i hýždě. Nohavičkové kalhotky pro změnu tvarují rovněž horní částí stehen, zatímco tanga nechávají odkrytá hýždě a formují především boky a spodní část bříška.

Stahovací podprsenka
Podprsenku se stahujícím efektem ocení především více obdařené ženy. Stahovací podprsenka dokáže vytvořit krásný dekolt, kdy ňadra nejenom zpevní a vytvaruje, ale zajistí také vyšší komfort při pohybu. Tento kousek stahovacího prádla může mít zmenšující nebo push-up efekt.

Stahovací pás
Stahovací pás napomůže zformovat břicho a boky, zvýrazní pas, čímž opticky zeštíhlí postavu.

Stahovací body
Komplexní řešení představuje stahovací body, které tvaruje postavu od hrudníku až po hýždě. Může být vykrojené pod prsy, kdy je zapotřebí i podprsenka, případně ji dokáže zcela nahradit. Zapínání bývá nejčastěji v rozkroku, ramínka by měla být nastavitelná.

Stahovací spodnička (šaty)
Stahovací spodnička je přímo určena k nošení pod šaty, hodí se tak například pro svatební den. Cílí hlavně na oblast pasu, břicho, boky a hýždě. Existuje varianta s ramínka i bez ramínek.

Růžová stahovací spodnička

Spodničku je vhodné použít zejména pod šaty, kdy vám vykouzlí ty pravé ženské tvary

Co ještě od stahovacího prádla očekávat

V nabídce formujícího spodního prádla převládají tři základní barvy: bílá, černá a tělová. Spíše okrajově lze natrefit na modely v jiném barevném provedení. Charakterem použitého materiálu je dán i stahující efekt. Silně stahující spodní prádlo dokáže opticky zmenšit postavu až o dvě nebo tři velikosti.

Drtivá většina modelů má jednoduchý hladký povrch, velmi žádané je takzvané bezešvé spodní prádlo. To se vyznačuje maximálním možným pohodlím a co největší „neviditelností“, je proto vhodné i pro obepnuté modely šatů. Na druhou stranu je možné pořídit i exempláře, jejichž vzhled je oživen zdobením, nejčastěji v podobě krajky. Nutno však podotknout, že o ryze erotické kousky se rozhodně nejedná.

Stahující spodní prádlo by mělo být vždy kvalitní. Protože je prvním kouskem oblečení, který přijde do styku s pokožkou, je třeba dbát na to, aby bylo z příjemného materiálu s dostatečnou elasticitou, zároveň by mělo být pevné. A zatímco společenské šaty a svatební šaty  jsou určeny pouze pro konkrétní události, toto prádlo může ženě při různých příležitostech posloužit i do budoucna, není proto třeba litovat poněkud vyšší pořizovací ceny.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend