Úvodní stránka / Svatební dekorace / Dekorace na zimní svatbě

Dekorace na zimní svatbě

Svatba v zimě je výjimečná, má svá specifika a její příprava je trošku odlišná než uprostřed léta. Na první pohled poněkud omezené možnosti jsou třeba ve svatební výzdobě a menší nabídka květin může být pro mnohé poněkud limitující. Ovšem je to opravdu jen první zdání, protože zimní svatební dekorace mohou být stejně úchvatné jako ty letní.

Dekorace zimní svatby

Dekorace zimní svatby

Nenapodobitelnou atmosféru dodají vaší svatbě správně vybrané barvy.

Odstíny, které by na letní oslavě mohly vypadat kýčovitě nebo ponuře, budou v zimních měsících působit velmi elegantně. Nic nezkazíte tmavě fialovou, námořnickou modří nebo temně rudou výzdobou.

Slavnostní atmosféru podtrhne lesk stříbrných odstínů.

Naopak vyhnout se můžete v zimě oblíbené kombinaci červené a zlaté barvy, která už může působit poněkud fádním dojmem.

Zimní svatební výzdoba

V zimní svatební výzdobě by měl být dostatek zeleně. Využít můžete obvyklé zimní rostliny, velmi krásná bude cesmína se svými červenými bobulemi a šmrnc zimnímu svatebnímu stolu dodají i březové větvičky. Úchvatně bude vypadat také stříbrný smrk, který mimo jiné prostor provoní nenapodobitelnou zimní vůní.

Podlehnout můžete také kráse amarylisu, který při troše štěstí v zimním období najdete v obchodech v mnoha barevných odstínech, mimo jiné v temně rudé nebo fialové. Neobvyklé barvy, velké květy a dlouhé štíhlé stonky z něj dělají ideální květinu pro zimní svatební kytici.

Svíčky na svatební stůl

To, co by na vaší zimní svatbě rozhodně nemělo chybět, jsou svíčky. Jejich teplé světlo dodá vašemu dni romantickou a jedinečnou atmosféru, na kterou budete všichni hodně dlouho vzpomínat.

K lásce a k zimnímu období patří také jmelí. Tak proč mu nedat prostor i na vaší svatební hostině?

Pověsit jej můžete ke stropu uprostřed tanečního parketu a dát tak šanci každému, aby pod ním políbil právě toho, na kom mu nejvíce záleží a koho má nejvíce rád.

Sdílejte článek s přáteli


Dekorace na zimní svatbě
Ohodnoťte článek

2017-06-13T19:07:39+00:00

Leave A Comment

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům