Kamenná svatba

Říká se, že láska hory přenáší. Pětašedesát let spolu je toho jasným příkladem – slavíte kamennou svatbu. Tento kus společného života ukazuje v manželství silné pouto, které je pevné jako skála. Máte za sebou obrovský kus života kamenitou cestou, ale jste pyšní na to, že jste všechny tyto malé kamínky spojili v jeden.

Pozorujete, jak rostou vaše děti, jak se postupem času orientují na šťastný život v rodinném kruhu. A je to především vaše zásluha, protože jim dáváte ten správný příklad a ať už v podobě pevného manželského svazku nebo v jistotě rodinného kruhu.

Jeden z možných dárků ke kamenné svatbě - safírový šperk

Jeden z možných dárků ke kamenné svatbě – safírový šperk

NÁŠ TIP: Podívejte se náš seznam dárků k výročí.

Kamenná svatba – dárek

Takový den se dá oslavit několika způsoby. Kromě obligátního přání ke kamenné svatbě, se můžete porozhlédnout po nádherném drahokamu, který se pyšní hebrejským názvem safír.

Safír je ideálním darem pro 65. výročí svatby – můžete vybírat z několika odstínů, které mohou zdobit ruku oslavenkyně.

Zda nevíte jak obdarovat rodiče či rodinné známé při oslavě kamenné svatby, máme pro vás zajímavý tip.

Naše doporučení je následovné.

Posbírejte fotografie nebo jiné vzácné předměty a vytvořte fotografickou koláž, která bude připomínat oslavencům jejich život, plný nádherných okamžiků.

Tato koláž oslavencům ukáže, jak je má celá rodina moc ráda – navíc se jedná o dárek, který si mohou manželé pověsit na zeď a budou tak mít všechny své děti a vnoučata neustále na očích.

Při darování takového to daru, nezůstane žádné oko suché a uvitíte, že pro oslavence se bude jednat o dar k nezaplacení.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend