Pár tipů na neobvyklý svatební špalír

Podle starých svatebních tradic by měli novomanželé po obřadu projít špalírem utvořeným ze svatebních hostů, kteří po zamilovaném páru háží často rýži, která má zajistit dvojici plodnost a hodně velkou rodinu.

Ovšem rýže nemusí být to jediné, co manželům přinese štěstí a lásku. Zvláště svatba pod širým nebem je ideální příležitostí, kdy popustit uzdu fantazii a vytvořit špalír opravdu nezapomenutelný.

Svatební špalír

Svatební špalír

Rýži můžete nahradit třeba okvětními lístky, které podtrhnou romantickou atmosféru tohoto významného dne. Chcete-li špalír opravdu dokonalý, použijte okvětní lístky stejné květiny, kterou má nevěsta ve svatební kytici.

Slavnostní atmosféru dodají také barevné konfety nebo stužky, které se běžně používají na různých party.

Novomanželský špalír bude opravdu barevný a veselý. Doslova za málo peněz hodně muziky můžete udělat i svatební bublifuk.

Jeho velkou výhodou je, že z něj, na rozdíl od stužek nebo konfet, není vůbec žádný nepořádek.

Špalír pro novomanžele s prskavkami

Vyzkoušejte svatební špalír s prskavkami

Nafukovací balónky na svatbu také patří

Nezapomenutelný zážitek bude také pro novomanžele zcela jistě průchod mezi svatebčany s nafukovacími balónky v ruce.

Kouzlo neopakovatelného okamžiku ještě umocníte, pokud balonky s přáním všeho dobrého společně v jeden okamžik vypustíte vzhůru k nebesům.

Mnohé svatby, hlavně v létě, se konají téměř za soumraku, kdy slunce pomalu ale jistě zapadá za obzor. V tomto případě můžete jít ještě dál a první společné kroky novomanželům osvětlit světlem svíček.

NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek o využití prskavek na svatbě.

Myslete však na to, že manipulujete s otevřeným ohněm a na místě je obezřetnost. Je dobré pořídit kvalitní svícny nebo uzavřené lucerničky na čajové svíčky, u nichž je menší riziko nějakého neštěstí. Také vám jen tak vítr nesfoukne plamínek.

S ještě větší opatrností můžete použít i prskavky. Ty se hodí zejména na neformální svatbu, které dodají glanc.

Špalír z prskavek však nemusíte utvořit jen při cestě z obřadní síně, ale můžete si jej nechat na večer a uzavřít s ním oficiální svatební veselí.

Prskavkový špalír bude velmi neotřelou rozlučkou s mladými manželi, kteří se chystají odejít do postele, a nebo přímo ze svatební hostiny odjíždějí na líbánky.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend