Místo rýže zkuste svatební bublifuk

Svatební bublifuk, vhodná alternativa k zasypání novomanželů při odchodu z obřadní síně rýží. Svatební tradice s rýží sice oslavuje plodnost a hojnost obou novomanželů, jenže ženich má rýže plné sako, nevěsta pro změnu plný účes. Zkuste něco lepšího!

Detail svatebního bublifuku ve tvaru dortu

Svatební bublifuk vykouzlí krásné bubliny, které ozvláštní nejen svatební focení

Proč je bublifuk výhodnější?

Plusů je hned několik.

Jak už jsme zmínili, na rozdíl od rýže se nezachytává do šatů a vlasů.

Někdo může oponovat, že bublifuk pro změnu zanechává fleky. Chyba!

Náplň bublifuků je chemicky upravena tak, aby fleky nezanechávala, nemusíte se tedy bát, že by nevěstiny či jakékoliv jiné šaty byly poškozeny.

Navíc se jedná o levnou záležitost (10 – 15 Kč za kus), a tak o pořízení této pěnové a barevné kratochvíle určitě přemýšlejte.

Svatební bublifuk - šampaňské

Svatební bublifuk – šampaňské

Využijte svatební bublifuky při focení

Poletující bubliny různých velikostí působí velmi dobře i na svatebních fotkách. Osvěžte tedy svoje svatební focení bublinami. Uvidíte, že hotové fotografie budou vypadat výborně.

Při svatebním focení doporučujeme poprosit někoho z hostů, aby bubliny foukal místo vás, a vy se mohli s klidem věnovat pózování svatebnímu fotografovi. Velmi hezky také vypadá, pokud si bublifuk vezmou přímo novomanželé a vytváření bubiny sami.

Bublifuky se tedy skvěle hodí i jako dekorativní předměty a můžete je tak s klidem položit na stůl pro každého hosta. Zároveň tak svým blízkým zanecháte milou pozornost a památku na vaši svatbu.

Nechte svým hostům milou pozornost a památku

Svatební bublifuk - motýl
Pro speciální a jedinečnou událost jakou je vaše svatba to chce přeci něco výjimečného. Proto jsou tyto bublifuky vyráběny v mnoha rozličných tvarech.

Velmi efektním dojmem působí svatební bublifuk šampaňské, respektive láhev šampaňského. Dalším velmi oblíbeným tvarem je svatební bublifuk dort, nejčastěji v jednoduché bílé barvě, která je pro svatby typickou.

Asi tím nejklasičtějším provedením (a nejlevnějším) je svatební bublifuk tuba. I tento typ je však dostatečně elegantní a vzhledově přijatelný a vhodný pro každou svatbu.

Svatební bublifuk

Manželé při svatebním focení s barevnými bublinami

Svatební bublifuk ocení především ti nejmenší hosté

Máme na mysli děti, pro které je často svatba poměrně zdlouhavým a nudným dnem. Nechte je tedy vydovádět se s bublifukem, uvidíte, že se jim to bude líbit a alespoň je zabavíte.

Možná však budete velmi překvapeni, když zjistíte, že nedovádí jen děti, ale také dospělí :).

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.