Klenotnictví Bisaku e-shop: recenze a zkušenosti

Klenotnictví Bisaku se již více jak 20 let zaměřuje především na vlastní zakázkovou výrobu zásnubních a snubních prstenů. Svou kolekci prezentuje na webových stránkách www.bisaku.cz, navštívit je ale možné také kamennou prodejnu, a to v Praze, Brně, Ostravě a nejnověji také v Bratislavě.

Svou kolekci prstenů společnost prezentuje jako šperky se „svěžím moderním designem, čistými liniemi a smyslem pro detail.“

Logo Klenotnictví Bisaku


garance ryzosti u zlatých šperků
rytina na zadní stranu snubního prstenu zdarma
úprava velikosti zásnubního prstenu

Přehled sortimentu

Sortiment Bisaku sestává především ze snubních a zásnubních prstenů vlastní výroby. Použitým materiálem je převážně  14ti karátové zlato. Na výběr je ze všech tří druhů (bílé, žluté a červené), dalšími drahými kovy, se kterými dílna pracuje, je platina a palladium. Poslední variantou kovu je stříbro, ale z toho je možné vyrobit pouze pánské prsteny. Pokud je prsten osazen kamenem, jedná se o zirkon nebo briliant.

NÁŠ TIP: Přečtěte si náš článek o tom, jak zjistit velikost prstenu.

Snubní prsteny jsou rozčleněny do pěti kolekcí. Je to LINIA (kameny jsou zasazené do vybroušených linií), VENDOME (převažuje bílé zlato, oba snubní prsteny mají totožný vzhled, pouze ženský je navíc osazen kameny), BISAKU VINTAGE (představuje klasický až nadčasový design prstenů), BISAKU DESIGN (zahrnuje prsteny vytvořené v osobitém a nekonvenčním designu) a AMOUR (rozmanitá kolekce těch vůbec nejoblíbenějších snubních prstenů).

Vedle prstenů nabízí klenotnictví také další druhy šperků. Jsou to náušnice, náhrdelníky s přívěskem a náramky. Většina z nich je ozdobena briliantem či brilianty.

Doplňkové služby

Pokud neodhadnete přesnou velikost zásnubního prstenu, nemusíte si dělat velké starosti, první úpravu velikosti (zmenšení nebo zvětšení) totiž provádí společnosti zdarma. U snubních prstenů je tato služba ale zpoplatněna.

Klenotnictví se snaží vyjít vstříc také individuálním požadavkům. U vybraného modelu prstenu umožňuje kromě úpravy materiálu a barvy zlata i změnu jeho šířky nebo třeba osazení kamenem apod. Další možností je rovněž vyhotovení šperku zcela dle přání, tato individuální zakázková výroba využívá technologii 3D vizualizace.

Bisaku umožňuje odkup vlastního zlomkového zlata, jehož cena je následně odečtena od sumy za snubní prsteny.

Většina zamilovaných párů si nechává na vnitřní stranu prstenů vyrýt jméno svého partnera, případně také datum svatby nebo jiné údaje. Tuto rytinu provádí klenotnictví zdarma, na výběr je šest různých fontů písma.

Na nákup snubních prstenů se vztahuje celoživotní servis zdarma, který zahrnuje vyčištění šperků a obnovu povrchové úpravy. Tuto službu může zákazník využít vždy jednou za dva roky.

V případě nákupu šperku s diamantem k němu automaticky obdržíte také certifikát „Osvědčení o pravosti a kvalitě přírodního kamene“, u větších kamenů je dodáván certifikát s mezinárodní platností. Zakoupené prsteny jsou zabaleny v ručně vyráběné dárkové krabičce.

Dodací lhůta a záruka

Dodací lhůta se liší podle druhu šperků. Protože většina zásnubních prstenů je skladem, jsou dodány již do pouhých 3 dnů od objednávky. U snubních prstenů uvádí společnost dobu výroby pohybující se v rozmezí 5 až 8 týdnů, kdy závisí především na množství aktuálně zpracovávaných objednávek. Zároveň ale klenotnictví nabízí možnost domluvit se v případě nutnosti na expresní výrobě.

Záruka na zakoupené šperky činí 24 měsíců. U snubních prstenů je navíc doživotní záruka, kterou je možné uplatnit v případě výrobních vad nebo vad použitého materiálu. Lze reklamovat i vypadnutí kamene, zdarma je provedena náprava v případě, kdy se opět jednalo o špatné usazení při výrobě.

Subjektivní hodnocení

Klenotnictví Bisaku má své stránky laděné do jemného a nevtíravého designu. Již při prvotním zhlédnutí je zcela jasné, že se společnost orientuje na zásnubní a snubní prsteny. Zajímavostí jistě je, že internetové stránky jsou kromě češtiny v dispozici také v dalších jazykových mutacích, konkrétně ve slovenštině a angličtině.

Jestliže vás konkrétní prsten a rozkliknete si blíže nabídku, můžete si dále navolit variantu daného modelu dle přání, a to materiál a barvu zlatu. Pokud například místo bílého zlata zvolíte růžové, objeví se vám zároveň obrázek, jak bude v této verzi šperk vypadat, což je jistě veliká výhoda pro všechny jedince s horší představivostí.

Zároveň se dozvíte údaje o ryzosti zlata, osazení kameny, kde si sami můžete vybrat druh (nejčastěji zirkon nebo briliant) a velikost. Nechybí ani informace o ceně za konkrétní variantu.

Shrnutí

Výhody
ZDARMA: rytina na vnitřní stranu snubního prstenu, prvotní úprava velikosti (platí pro zásnubní prsteny), dárková krabička, celoživotní servis, certifikát pravosti kamenů

Možnost úpravu základního modelu nebo vyhotovení prstenu zcela dle představ

Nevýhody
Malá síť vlastních kamenných poboček

V případě osazení kamenem / kameny na výběr v podstatně pouze zirkon a briliant

Máte vlastní zkušenost s obchodem Bisaku.cz? Podělte se prosím s ostatními o své hodnocení či recenzi v komentářích.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend