Jaké zvolit spodní prádlo pod svatební šaty?

Mezi důležité doplňky nevěst nepatří jen ty viditelné a zdobné, ale naopak i ty, co nikdo za celý den neuvidí (možná až jedna osoba večer 😀). Ano, jedná se o spodní prádlo! Pojďme se podívat na to, jaké byste měla zvolit pod svatební šaty!

Spodní prádlo pod svatební šaty

Spodní prádlo by nemělo být pod svatebními šaty vidět

Kalhotky

Střihů kalhotek je nepřeberné množství a každá z nás preferuje něco jiného. Máme tu střihy klasické, bikiny, tanga, boxerky, brazilky, s nohavičkami apod. Takže co zvolit na svůj svatební den?

Pravidlo č. 1 je určitě pohodlí, vzít si něco, na co jste zvyklá. Ale to bohužel naplatí v kombinaci se všemi typy šatů.

Kalhotky a barva šatů
Dejme tomu, že si vyberete čistě bílé šaty, měla byste tedy koupit i bílé prádlo? Tak to určitě ne. 😊 Všem nevěstám doporučujeme bez ohledu na odstín šatů mít tělové spodní prádlo. Protože právě bílé prádlo je nejvíce vidět i pod bílými šaty.

Pokud tedy nemáte látku plně neprůhlednou volně od těla. V tom případě by to bylo jedno, a mohla byste si vzít třeba i červené boxerky!

Kalhotky a průhlednost sukně
Drtivá většina současně nejpopulárnějších svatebních šatů jsou ve stylu boho apod. Jedná se o šaty s tylovými, šifonovými a jinými sukněmi, které jsou vždy trochu průhledné (obzvlášť proti světlu venku).

Tam opravdu jiné něž tělové prádlo nebude dělat dobrotu. A co střih? Můžete si vzít své oblíbené nohavičkové kalhotky? Teď to závisí na konkrétních modelech 👉

Kalhotky a střih šatů
Z našich svatebních šatů je většina od pasu volně, tzn. že neobepínají zadek. U nich není třeba vybírat speciální střih kalhotek a můžete tak sáhnout po svém osvědčeném střihu v tělové barvě.

Ale pokud vám padnou do oka šaty na styl mořské panny, nebo jinak upnuté přes boky, tam už to bude potřeba vymezit.

Obzvlášť pokud je obepínající látka šatů hladká → tak může vyniknout nejen tvar kalhotek (zaříznutí), ale i jejich krajka. Takže doporučujeme zvolit hladkou variantu kalhotek, které jsou bezešvé. Aby se poté nekonalo žádné faux pas!

Takže co si vzít?

Kalhotky v tělové barvě ve střihu tang, nebo brazilek, a to v hladké bezešvé variantě jsou perfektní volbou pro jakékoli svatební šaty. Budete pak po celý den v klidu a vaše svatební šaty vyniknou v celé kráse. 😊

Podprsenka

Co se týče podprsenky, nemusíte si lámat hlavu, protože není potřeba! Ve svatebních šatech jsou totiž vložené košíčky. Pokud máte menší poprsí, je možné vložit několik variant push-up košíčků. Nevěstám, které jsou více obdařené, pouze košíčky nepomohou.

Ale pevný střih živůtku, případně pevnější korzet, poskytnou podporu po celý den. Pokud máte větší prsa a tato informace vás zaskočila, tak je to opravdu tak → kvalitně ušité padnoucí svatební šaty vám poskytnou perfektní oporu. Pokud tomu nevěříte, přijďte k nám do Elody na zkoušku šatů a uvidíte sama! 😊

Tip: Pokud se ale třeba chcete ujistit, že opravdu vše zůstane na chtěném místě, není od věci si pořídit nalepovací pruhy / podprsenku.

Stahovací prádlo

A v neposlední řadě tu máme i stahovací prádlo. Všechny se snažíme vypadat v náš den D co nejlépe, tak proč tomu trochu nepomoct. Tady platí to stejné pravidlo, a to aby bylo prádlo tělové a hladké. 😊

Přejeme vám, ať si váš den “D” hlavně užijete naplno!

Za Elody,

Káťa

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend