Exkluzivní svatba Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Před nedávnem se objevily informace, že známý český muzikant Ondřej Brzobohatý si změnil příjmení. Už víme proč. Může za to plánovaná a utajovaná svatba s českou TOP modelkou a Miss World Táňou Kuchařovou.

Svatba Kuchařová Brzobohatý

Svatba Kuchařová Brzobohatý, {Zdroj: idnes.cz}

Změna příjmení jako předzvěst svatby

Muzikant přejal příjmení matky a přejmenoval se na Ondřej Gregor. Této informace se ihned chopila média a trefně Ondru přejmenovali na Ondřej Brzogregor.

Sám Ondra vysvětloval změnu příjmení v návaznosti na své četné nabídky účinkování v zahraničí, kde se údajně ryze české příjmení Brzobohatý špatně vyslovuje.

Od Ondřeje se však jednalo o trik, který měl zamaskovat dlouho utajovanou a plánovanou svatbu se známou českou modelkou.

Svatba ve Strahovském klášteře

Místo konání i termín svatby se navzdory masivnímu utajování provalilo ještě několik dní předem. A to i díky předsvatební zkoušce ve Strahovovském klášteře.

Na stejném místě si novomanželé Gregorovi – Táňa s Ondřejem, po více jak tříletém vztahu, řekli své ve ANO, a to 30.6.2016.

Strahovský klášter Praha

Strahovský klášter Praha, {Zdroj: Digital-guide.cz}

Ondřej Gregor přijel na svatbu oděn do modrého obleku, s bílou košilí a krémovým motýlkem, v klopě ozdoben korsáží z krémové růže.

Táňa zvolila dlouhé bílé svatební šaty s rozparkem, na hlavě měla květinovou čelenku se závojem. Hlavní dominantou svatební kytice byly růže. Celá kytice byla sladěna pomocí pastelových barev odstínů světle růžové, světle žluté, světle modré, meruňkové a světle fialové.

Z celkového vyváženého vzhledu svatby nevybočovaly ani družičky, které na sobě měly dlouhé fialové šaty. V rukách držely stejné kytice, jako nevěsta.

Svatební hostina na ranči

Po obřadu se manželé Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý společně se svatebními hosty přesunuli na soukromý ranč, farmu Michael v Nedvězí u Prahy, kde se konala svatební hostina v rustikálním stylu.

Farma Michael Nedvězí

Farma Michael Nedvězí, {Zdroj: Farma Michael}

Na svatbě bylo k vidění i několik známých osobností, kromě maminky Ondřeje, Hany Gregorové, se svatby účastnil zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert, herec a režisér Jiří Stach, moderátor Libor Bouček, zpěvačka Marta Jandová, zpěvák a herec Vojta Dyk či ekonom Tomáš Sedláček.

Novomanželům přejeme šťastný vstup do manželství!

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend