Svatební koordinátorka – s ní přípravu svatby hravě zvládnete

Chcete si svůj „den D“ skutečně naplno užít? Potřebujete pomoct se všemi možnými detaily vaší svatby? Případného stresu a nepříjemných situací se můžete vyvarovat s pomocí svatební koordinátorky.

Pokud totiž svěříte tuto vaši důležitou životní událost do rukou zkušeného profesionála, budou vám moci vaši přátelé svatbu jen závidět.

Svatební koordinátorka

Svatební koordinátorka

Organizace svatby bývá mnohdy velmi náročnou záležitostí. Zařídit všemožné detaily celého svatebního dne tak, aby byli všichni spokojení, je skutečně nelehký úkol. Ne však pro svatební koordinátorku, která díky svým zkušenostem ví, jak na to.

Vaše svatební asistentka vám může pomoci vybrat šaty, květiny, prstýnky, ale i pozvánky či dort.

Práci vám ulehčí i v oblasti výběru a rezervace vhodného místa pro vaši svatbu. Během samotného svatebního dne vám zorganizuje vše potřebné. Vy se tak nebudete muset vůbec o nic starat.

V čem spočívá práce svatební koordinátorky?

Využití služeb svatební koordinátorky představuje hned několik výhod, na které se nyní společně podíváme. Předně je svatební koordinátorka odborníkem, který se nenechá jen tak někým rozhodit a odbít. To je při organizování svatby velice důležité. Koordinátorka se zkrátka nezalekne případných problémů a umí je vždy bez větších obtíží vyřešit.

Svatební asistentka má rovněž seznam dodavatelů, jejichž služeb pravidelně využívá. Má tak seznam ozkoušených profesionálů, kteří se postarají o to, aby byla vaše svatba ve všech ohledech dokonalá.

Kapela, fotografové či kameraman ti všichni spadají opět „pod správu“ svatební koordinátorky, která po celou dobu svatebního dne osobně dohlíží na jejich práci. Příprava hostiny, zábavního programu či výzdoby je s její pomocí hračka. Samozřejmostí je také celodenní asistence nevěstě a ženichovi.

Zařídit všemožné detaily celého svatebního dne tak, aby byli všichni spokojení, je skutečně nelehký úkol.

Pokud stále váháte, zda využít služeb svatební koordinátorky, sjednejte si s ní bezplatnou schůzku. Většina svatebních koordinátorek tuto možnost nabízí.

Vše důležité můžete na takové schůzce probrat. Poté se můžete rozhodnout, jestli si svatbu zorganizujete sami nebo si na pomoc pozvete zkušeného odborníka.

Autor úvodního obrázku – svatební tabule: Wedding Photography by Jon Day

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend