Svatební skleničky jsou krásnou vzpomínkou

Chcete mít krásnou vzpomínku na váš velký den? Byli byste rádi, kdyby vám po vaší svatbě zůstalo něco, co vám onen den a neopomenutelnou atmosféru bude připomínat v krásách i strastech manželství?

Pak zainvestujte do speciálních svatebních skleniček se jmény či datem a místem vaší svatby

Svatební sklenice na víno

Svatební sklenice na víno

Připomínejte si váš nejšťastnější den v životě při každé slavnostní chvíli. Elegantní svatební skleničky navíc zpříjemní i celý svatební den.

Svatební skleničky pro nevěstu a ženicha jsou většinou ruční výroby a okouzlujících tvarů a barev. Navíc se dají objednat i s vypískovaným dekorem i textem, kde může být například vaše jméno a datum svatby.

Svatební skleničky se jmény

Svatební skleničky se jménem poslouží nejen novomanželům

Slavnostní přípitek z těchto skleniček pak bude ještě silnějším zážitkem ze svatebního dne a vydrží vám po celý život.

Darujte svatebním hostům zajímavý dárek a památku na vaši svatbu.

Vybrat svatební skleničky 

Svatební skleničky na přípitek

Svatební skleničky na přípitek

Mnoho velikostí i tvarů

Svatební skleničky lze sehnat v opravdu nepřeberném množství velikostí, ale dokonce i tvarů.

A tak je pouze na vás, zdali váš přípitek bude v podobě šampaňského ve skleničkách s rozšířeným okrajem, či ze skleniček na likér v podobě vynikajícího vaječného likéru, který zachutná všem svatebčanům.

Nepřeberné množství ozdob i vzorů

O tom, jak dále budou vaše svatební skleničky vypadat, se však poraďte s drahou polovičkou.

Všechny svatební skleničky jsou sice čiré, ale na trhu je k dostání opravdu nepřeberné množství ozdob a motivů, které vaši skleničku mohou dále zdobit.

Jak jsme zmiňovali výše, oblíbenou technikou na ozdobu sklenic je pískování, kdy se na sklenice vyhotoví jméno a datum svatby. Takové skleničky jsou určené především pro ženicha a nevěstu.

Pokud ovšem chcete trochu luxusu dopřát také svatebčanům, pak zakupte svatební skleničky s jemnými ozdobami. Vybírat můžete mezi skleničkami s ozdobnou sponou, saténovou stuhou, či přímo aplikací v podobě motýlka pro zvýraznění a podpoření romantického okamžiku.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend