Úvodní stránka / Svatební tabule / Svatební skleničky jsou krásnou vzpomínkou

Svatební skleničky jsou krásnou vzpomínkou

Chcete mít krásnou vzpomínku na váš velký den? Byli byste rádi, kdyby vám po vaší svatbě zůstalo něco, co vám onen den a neopomenutelnou atmosféru bude připomínat v krásách i strastech manželství? Pak zainvestujte do speciálních svatebních skleniček se jmény či datem a místem vaší svatby.

Svatební sklenice na víno

Svatební sklenice na víno

Připomínejte si váš nejšťastnější den v životě při každé slavnostní chvíli. Elegantní svatební skleničky navíc zpříjemní i celý svatební den.

Svatební skleničky pro nevěstu a ženicha jsou většinou ruční výroby a okouzlujících tvarů a barev. Navíc se dají objednat i s vypískovaným dekorem i textem, kde může být například vaše jméno a datum svatby.

Slavnostní přípitek z těchto skleniček pak bude ještě silnějším zážitkem ze svatebního dne a vydrží vám po celý život.

Mnoho velikostí i tvarů

Svatební skleničky lze sehnat v opravdu nepřeberném množství velikostí, ale dokonce i tvarů. A tak je pouze na vás, zdali váš přípitek bude v podobě šampaňského ve skleničkách s rozšířeným okrajem, či ze skleniček na likér v podobě vynikajícího vaječného likéru, který zachutná všem svatebčanům.

Svatební skleničky na přípitek

Svatební skleničky na přípitek

Nepřeberné množství ozdob i vzorů

O tom, jak dále budou vaše svatební skleničky vypadat, se však poraďte s drahou polovičkou.

Všechny svatební skleničky jsou sice čiré, ale na trhu je k dostání opravdu nepřeberné množství ozdob a motivů, které vaši skleničku mohou dále zdobit.

Jak jsme zmiňovali výše, oblíbenou technikou na ozdobu sklenic je pískování, kdy se na sklenice vyhotoví jméno a datum svatby. Takové skleničky jsou určené především pro ženicha a nevěstu.

Pokud ovšem chcete trochu luxusu dopřát také svatebčanům, pak zakupte svatební skleničky s jemnými ozdobami. Vybírat můžete mezi skleničkami s ozdobnou sponou, saténovou stuhou, či přímo aplikací v podobě motýlka pro zvýraznění a podpoření romantického okamžiku.

Sdílejte článek s přáteli


Svatební skleničky jsou krásnou vzpomínkou
Ohodnoťte článek

2017-08-11T14:06:32+00:00

Leave A Comment

Pošlete odkaz na článek přátelům