Datum svatby podle numerologie – jak vybrat vhodné datum?

Vhodně zvolené datum svatby může dát správný pohon celému manželskému životu. Díky numerologii si můžete spočítat ideální datum svatby a prožít tak svůj vysněný den v dokonalém souznění s vesmírem.

Datum svatby podle numerologie

Pokud si nevíte rady s volbou vhodného termínu svatby – zkuste numerologii

Jak datum svatby správně počítat?

Vezměme si konkrétní příklad.

Z výsledku nám musí vždy zůstat jedno číslo. Pokud tedy uvažujeme např. o datu svatby 15.5.2017, rozepíšeme si zvlášť na papír všechna čísla a provedeme jejich součet (1+5+5+2+0+1+7), který činí 21.

Toto číslo si opět rozepíšeme jako soušet číslic (2+1), čímž se dostaneme k výslednému čísu 3.

Nyní si můžeme dle tohoto čísla vyhledat jeho význam v samotné numerologii a zjistit tak, zda je datum, které jsme si pro svatbu vybrali, tou nejlepší volbou. Pokud nám výsledek skončí nulou (např. 20), tuto nulu jednoduše z výpočtu odstraníme a zbyde nám číslo dvě.

Víte, že se numerologií řídí každý 6. pár uvažující o manželství?

Význam čísel dle výsledku

Nyní si ukážeme kompletní význam výsledných čísel:

Jednička
Tento výsledek patří mezi nejméně oblíbené. Představuje totiž partnerství plné neustálého boje o vedení domácnosti. Oba manželé se cítí jako vůdčí osobnosti a jsou zvyklí na své silné postavení ve společnosti. Ani doma tomu není jinak. Tyto manželství bohužel ve většině případů končí rozvodem.

Dvojka
Krásný výsledek zaručující pohodové manželství plné vzájemného souznění a nekonečného přátelství. Manželé se budou po celý život podporovat v zájmech i pracovních příležitostech. Ideální match!

Trojka
Číslo tři zaručuje spokojený a trvalý vztah, je třeba k němu ale dospět. Manželé spolu zažijí těžké časy. Společné cíle jim však pomohou vyřešit všechny překážky.

Čtyřka
Silný výsledek, který pomáhá manželům vytvořit láskyplnou a pevně spojenou rodinu. Ve společném životě sice čeká partnery možná rozepře mezi vzdálenou rodinou či přáteli. Rodinné vztahy však zůstanou nenarušeny.

Pětka
Výsledek naznačuje silné manželské pouto nabízející pomocnou ruku při řešení kdejakého životního problému. Pozor si ale partneři musejí dát na finanční potíže.

Šestka
Výborný výsledek pro partnery, kteří si přejí velkou rodinu. Číslo šest totiž podporuje plodnost a uskutečnění snu o mnoha potomcích.

Sedmička
Manžele čeká život plný překvapení, štěstí a radosti. Děti narozené v tomto manželství se pyšní nevídanými talentem a vysokou inteligencí.

Osmička
Výsledné číslo je vhodné zejména pro věřící páry, které svůj život zasvětili Bohu. Ten nad nimi i nadále bude držet svou ochrannou ruku. Manželé čeká nejedna životní překážka, kterou ale hravě společnými silami překonají

Devítka
Číslo devět pomůže manželům překonat ztráty z minulosti a pomůže jim vykročit do budoucnosti pravou nohou. Pokud se ale některý z manželů nepoučí z minulých chyb, hrozí nešťastný rozvod.

A co vy, budete se při výběru data svatby držet numerologie?

Komentáře (4)

Eva napsal:

Dobrý den chci se zeptat na datum 8.8 2018.Vadí osmičky za sebou?Děkuji za odpověď

SvatebníAsistentka.cz napsal:

Evo,
podle Feng Shui osmička značí štěstí, Vámi vybraného data bych se nebáli, ba naopak! 🙂

Lucie sofrova napsal:

Dobrý den chci se zeptat jaké by bylo pro mě ideální datum svatby 8.8 2019 nebo 18.8 2019 nebo 20.8 2019 nebo 28.8 2019 nemůžu se rozhodnout

SvatebníAsistentka.cz napsal:

Lucko,
nám se nejvíce líbí datum 8. 8. 2019. Bude se Vám i nejlépe pamatovat :).

Napsat komentář

Pošlete odkaz na článek přátelům