Úvodní stránka / Různé / Vezmeš si mě?

Vezmeš si mě?

Chystáte se k jednomu z nejzásadnějších kroků v životě? Máte partnerku, s kterou byste rádi zestárli a chystáte se ji požádat o ruku? Jak to udělat, aby to pro ní bylo velké a zároveň vítané překvapení, na které nezapomene celý život? Pánové to v tomto ohledu nemají vůbec jednoduché. Dámy jsou ovlivňovány ze všech stran romantickými filmy, knihami a fotografiemi zachycující tento okamžik, a proto si také požádaní o ruku představují úplně jinak než muži. Jak požádat o ruku ženu vašeho života, aby tento okamžik zůstal navždy v paměti vám i jí?

Žádost o ruku

Žádost o ruku

Každý chce slyšet ano

Romantická večeře, svátek svatého Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí nebo dovolená jsou dny, které k požádání o ruku bezesporu vybízí. Buďte originální a nabídněte své milé sňatek tehdy, kdy by to nejméně čekala. Na narozeniny nebo Vánoce potěšte svou drahou polovičku „předsvatebním“ překvapením. Určitě nepohrdne nádhernými a luxusními hodinkami. Zaujmout by vás mohla nabídka delux.cz, kde na vás čeká výběr z pestrého a unikátního zboží. Výročí či Valentýna udělejte třeba ve znamení doplňků. Moderní kabelky ženu nikdy neurazí. Naopak, ženy potěší, že jste si troufli na takový dárek a strávili čas výběrem pro ni nepostradatelného doplňku.

Ani výběr zásnubního prstýnku nemusí být úplně snadný, i přestože svou partnerku dobře znáte. Ve zlatnictví mají tolik nádhery, že bude těžké vybrat to nejlepší. Obecně se řiďte zásadou, že barva šperků, kterou nosí, ji potěší i na zásnubním prstenu. Až budete mít tento krok za sebou, vyberte den, který by vaše partnerka nečekala a překvapte ji svou žádostí o ruku.

Jdete na koncert, do divadla nebo třeba jen na kolotoče, pouť či vyjížďku na lodičce? Máte oblíbené společné místo? Požádat svou slečnu o ruku můžete kdekoliv, samozřejmě také kdykoliv, vše záleží na vás. Nejdůležitější samozřejmě je, jak ji o ruku požádáte a co milého ji řeknete. Seberte odvahu a udělejte stěžejní krok k tomu, aby se vaše slečna stala brzy mladou paní.

Autor úvodního obrázku: SParadisPhoto

Sdílejte článek s přáteli


Vezmeš si mě?
Ohodnoťte článek

2017-04-06T20:14:37+00:00

Leave A Comment

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům