Svatební diář pro snadnější plánovaní vaší svatby

Svatba je pro mnohé událostí číslo jedna v žebříčku společenských setkání. Je pro ně nadmíru důležité, aby vše vypadalo velmi grandiózně – zvou nejen své přátele, ale takřka všechny náhodné známé, hostina obsahuje jídla, o kterých nikdo nikdy neslyšel, natožpak aby je ochutnal, a výdaje se blíží částce typické spíše pro rekonstrukci menšího zámku.

Další svatbu zase tak vážně neberou a dávají přednost menšímu obřadu, obklopujíce se jen svou rodinou a přáteli.

Svatební diář

Svatební diář

Ať se rozhodnete pro první či druhou variantu, svatební obřad je bezesporu událostí organizačně velmi náročnou, a není radno ji podceňovat. Přece jen svatbě předchází rozsáhlé přípravy a se svatebním dnem samotným se pojí mnoho dalších činností a úkolů – nákup/půjčení šatů, rozeslání oznámení, shánění toho správného místa, fotografa, volba vhodné dekorace… a to je teprve začátek. Vkrade se malá nepozornost a na společenské faux pas máte zaděláno. Stačí jen zapomenout rozeslat pozvánky, přibrat tak, že nepůjde nasadit snubní prstýnek nebo objednat lososa, na kterého má valná část snoubencovy rodiny smrtelnou alergii.

Svatební diář je praktickým pomocníkem při plánování svatebního dne.

Plánování svatby se svatební agenturou

Abychom se všem nepříjemným komplikacím vyhnuli, můžeme vsadit buďto na profesionální svatební agenturu, která veškeré povinnosti přebere za nás, a k tomu i velkou část našich úspor, nebo svatbu omezíme jen na obřad se svědky a hostinu v nedalekém motorestu, čímž odpadnou patálie s pozvánkami, volbou vhodného jídla apod.

Pokud se Vám nezamlouvá ani jedna situace, můžete vsadit na svatební diář a pustit se do organizování svatebního veselí sami. Svatební diář je praktickým pomocníkem při plánování svatebního dne. Obsahuje všechny potřebné záložky, které Vám usnadní manipulaci a urychlí orientaci v něm.

Patří sem kontakty, hodnocení svatebních salónů, termín a místo konání obřadu, seznam hostů, rozpočet atd.

Růžový svatební diář

Růžový svatební diář, autor obrázku:

Svatební diář usnadní plánování

Svatební diáře jsou svým designem určeny spíše pro ženy, mají moderní barevné i elegantní obaly. Svou velikostí se skvěle hodí do každé kabelky. Součástí je také kovové kuličkové pero, které je integrované přímo do diáře, takže nedojde k jeho ztrátě. Díky upozornění na dvacet základních kroků, které je třeba při přípravě svatebního dne absolvovat, zvyšují tyto diáře šanci na příjemnou a organizačně zajištěnou svatbu, na kterou budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat.

Autor úvodního obrázku: thepaperie.co.uk

Komentáře (1)

Zuzana Suchanová napsal:

Dobrý den,

měla bych velký zájem o tento růžový svatební diář. Akorát by mě zajímalo, zda jsou nějakým způsobem děleny stránky např (seznam hostů, termín svatby…) Nebo jesti obsahuje pouze prázdné stránky?? Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne.

S pozdravem

Zuzana Suchanová

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.