Úvodní stránka / Různé / Svatební diář pro snadnější plánovaní vaší svatby

Svatební diář pro snadnější plánovaní vaší svatby

Svatba je pro mnohé událostí číslo jedna v žebříčku společenských setkání. Je pro ně nadmíru důležité, aby vše vypadalo velmi grandiózně – zvou nejen své přátele, ale takřka všechny náhodné známé, hostina obsahuje jídla, o kterých nikdo nikdy neslyšel, natožpak aby je ochutnal, a výdaje se blíží částce typické spíše pro rekonstrukci menšího zámku. Další svatbu zase tak vážně neberou a dávají přednost menšímu obřadu, obklopujíce se jen svou rodinou a přáteli.

Svatební diář

Svatební diář

Ať se rozhodnete pro první či druhou variantu, svatební obřad je bezesporu událostí organizačně velmi náročnou, a není radno ji podceňovat. Přece jen svatbě předchází rozsáhlé přípravy a se svatebním dnem samotným se pojí mnoho dalších činností a úkolů – nákup/půjčení šatů, rozeslání oznámení, shánění toho správného místa, fotografa, volba vhodné dekorace… a to je teprve začátek. Vkrade se malá nepozornost a na společenské faux pas máte zaděláno. Stačí jen zapomenout rozeslat pozvánky, přibrat tak, že nepůjde nasadit snubní prstýnek nebo objednat lososa, na kterého má valná část snoubencovy rodiny smrtelnou alergii.

Svatební diář je praktickým pomocníkem při plánování svatebního dne.

Plánování svatby se svatební agenturou

Abychom se všem nepříjemným komplikacím vyhnuli, můžeme vsadit buďto na profesionální svatební agenturu, která veškeré povinnosti přebere za nás, a k tomu i velkou část našich úspor, nebo svatbu omezíme jen na obřad se svědky a hostinu v nedalekém motorestu, čímž odpadnou patálie s pozvánkami, volbou vhodného jídla apod. Pokud se Vám nezamlouvá ani jedna situace, můžete vsadit na svatební diář a pustit se do organizování svatebního veselí sami. Svatební diář je praktickým pomocníkem při plánování svatebního dne. Obsahuje všechny potřebné záložky, které Vám usnadní manipulaci a urychlí orientaci v něm. Patří sem kontakty, hodnocení svatebních salónů, termín a místo konání obřadu, seznam hostů, rozpočet atd.

Růžový svatební diář

Růžový svatební diář, autor obrázku:

Svatební diář usnadní plánování

Svatební diáře jsou svým designem určeny spíše pro ženy, mají moderní barevné i elegantní obaly. Svou velikostí se skvěle hodí do každé kabelky. Součástí je také kovové kuličkové pero, které je integrované přímo do diáře, takže nedojde k jeho ztrátě. Díky upozornění na dvacet základních kroků, které je třeba při přípravě svatebního dne absolvovat, zvyšují tyto diáře šanci na příjemnou a organizačně zajištěnou svatbu, na kterou budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat.

Autor úvodního obrázku: thepaperie.co.uk

Sdílejte článek s přáteli


Svatební diář pro snadnější plánovaní vaší svatby
Ohodnoťte článek

2017-08-11T09:56:57+00:00

One Comment

  1. Zuzana Suchanová 2.3.2015 at 10.20 - Reply

    Dobrý den,

    měla bych velký zájem o tento růžový svatební diář. Akorát by mě zajímalo, zda jsou nějakým způsobem děleny stránky např (seznam hostů, termín svatby…) Nebo jesti obsahuje pouze prázdné stránky?? Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne.

    S pozdravem

    Zuzana Suchanová

Leave A Comment

ZAVŘÍT

E-book: 20 tipů na svatbu snů
ZDARMA

Přihlaste se k odběru svatebních novinek a získejte e-book se zaručenými tipy pro svatbu snů.

ZAVŘÍT

Děkujeme za přihlášení

k odběru novinek.

Sledujte naše novinky na sociálních sítích. 

Pošlete odkaz na článek přátelům