Svatební oznámení online

Svatební oznámení v sobě nese něco důvěrného. Oznamujeme jím totiž, že se hodláme zasvětit jeden druhému, a proto bychom chtěli dát všem, které máme rádi, ať už jsou to členové naší rodiny, nebo přátelé, sousedi, kamarádi, známí, že se hodláme vzít a svěřujeme se, který den bude naším svatebním a kde se hodláme zasvětit jeden druhému. A těm, které si přejeme u svatebního stolu, pak přikládáme i pozvánku ke svatebnímu stolu. Těm ostatním pouze oznamujeme tu důležitou novinku, ke které jsme se společně rozhodli.

Online svatební oznámení

Online svatební oznámení

Tradice svatebního oznámení

Tradice svatebního oznámí není zas tak dlouhá. Svatební oznámení bylo doménou šlechticů, kteří dávali tak v povědomí svým vzdáleným rodinným příslušníkům, že se chystají vejít do stavu manželského, a protože nebyla jiná média, kterými by tento krok ventilovali, rozhodli se pro písemnou formu.

Tato zůstala na řadu staletí zachována, ale je nutno podotknout, že v dnešní době, kdy se více a více spoléháme na pomoc médií, technologie, internetu, řada lidí využívá rychlejší a levnější varianty, kterou je svatební oznámení online.

V čem takové oznámení spočítává?

Svatební oznámení, které se rozhodneme vyvěsit a sdělit tzv. online, můžeme zajistit i tak, že si na jistých svatebních webech, například Svět svateb.cz, můžeme vytvořit svatební web zdarma tím, že provedeme registraci a pak je na nás, jaký vzor našeho on-line svatebního oznámení zvolíme. Můžeme si vybrat nejrůznější vzory svatebního oznámení, nebo si dokonce navrhnout svoje vlastní svatební oznámení, kterým tak obohatíme online svatební oznámení a přispějeme k tomu, že další nevěsty a ženichové si budou moci vybírat z více variant.

Jak na online svatební oznámení

Internet skýtá nepřeberné množství možností. Můžeme se tak nechat inspirovat svatebními oznámeními jiných párů, oznámení si můžeme vytvořit ve Wordu nebo si ho jednoduše vygooglovat anebo zkusit některý z programů zdarma. Na webových stránkách si tak můžeme vybrat z hotových návrhů oznámení díky online editorovi a po výběru konkrétní šablony svatebního oznámení si můžeme z dané nabídky vybrat grafiku, která se nám líbí. Označíme ji stiskem Vybrat.

K usnadnění naší volby pak slouží i filtr oznámení podle témat, rozměru a možnosti třídění dle oblíbenosti nebo doporučení. Pro prázdný návrh svatebních oznámení si zvolíme i vhodné pozadí.

Navrhněte si své svatební online z pohodlí Vašeho domova.

Zkuste být kreativní a vytvořit si vlastní svatební oznámení

Pokud se dokážeme odvázat a být dostatečně kreativní, tak si můžeme navrhnout naše oznámení a můžeme si tak vložit svoji fotku nebo obrázek. Editor pak poskytne informaci, jestli má obrázek dostatečnou kvalitu pro tisk svatebního oznámení. Můžeme zde pracovat i s texty, které vložíme do návrhu svatebního oznámení a vybereme si jak velikost, font, barvu a zarovnání, jakož i umístění textového pole.

Editovat lze obě strany, proto je vhodné si zvolit návrh zadní strany a nezapomenout potom na oboustranný tisk (v případě, že si budeme chtít vytisknout nějaké svatební oznámení pro blízké rodinné příslušníky).

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend