Svatební dekorace na auto – víte, jakou zvolit?

V dřívějších dobách se princezny na své svatbě nechaly vozit v překrásném kočáře taženým koňmi.

Ten zřejmě na své svatbě mít nebudete, ale proč si neudělat svůj velký den ještě kouzelnějším tím, že si dáte záležet i na takovém „detailu“ jako je svatební výzdoba a dekorace aut.

Svatební výzdoba na auto

Svatební výzdoba na auto

Zpravidla nejvýraznější svatební výzdoba bývá k vidění na voze nevěsty.

U ženichova vozu květinová dekorace nebývá až tak obvyklou, takto nazdobený automobil však vždy vypadá o poznání lépe a to hlavně v případě, kdy svatební kolonu vede vůz ženicha – v tomto případě minimálně o drobné květinové výzdobě uvažujte.

A jak tedy může taková svatební výzdoba na auto vypadat?

Výzdoba svatebního auta

Zapomeňte na panenky, květinové dekorace působí mnohem lépe a moderněji

Pomalu na ústupu je doba, kdy se svatební dekorace na auto omezovaly pouze na panenky (či infantilnější plyšáky), cylindry, srdce nebo kruhy symbolizující snubní prstýnky.

V dnešní době se většina nevěst přiklání ke květinové výzdobě, která je často sladěna se svatební kyticí. Dekorace na voze, který poveze nevěstu, by dále neměla chybět mašle nebo stuha (nejčastěji tylová).

Uvažujte o jednoduchých kyticích z lilií, orchideí nebo kal.

Mezi dříve nejčastěji používané květiny patřily bezesporu růže, dnes můžete vidět spíše netradičnější kytice, jako jsou bílé kaly,tulipány, orchideje nebo gerbery. Snažte se spíše, aby květy působily jemně a jednoduše.

Uvažovat byste měla rovněž i o barvě kytice, kterou zvolíte. Nejčastěji jsou na autech k vidění kytice bílé, červené, růžové, modré, fialové či zelené.

Barvu vaší kytice určitě doporučujeme volit tak, aby buď doplňovala nebo kontrastovala s barvou svatebního vozidla.

Svatební dekorace na auto

Svatební dekorace auta

Všechny dekorace je možné připevnit pomocí přísavek, které zabrání samovolnému „putování“ dekorací po kapotě vozidla, nemusíte se tedy bát, že by vám v zatáčce dekorace uletěla.

Chcete při pořízení dekorací na auto ušetřit?

Nakupte výzdobu svatebních aut levně s pomocí nabídek bazarů, které provozují například portály Bazos.cz nebo Aukro.cz. Často se zde dají zakoupit zánovní dekorace za skvělé ceny.

Uvažovat rovněž můžete o půjčovně svatebních dekorací, jelikož je nesmysl kupovat si například panenku kvůli jednomu svatebnímu dni.

Pokud si budete půjčovat automobil v půjčovně, zkuste se nejdřív zeptat u nich, zda nenabízejí možnost zapůjčení svatebních aranží.

Poraďte se s odborníky, kupujte hotové dekorace

Kytici si nechte svázat od zkušeného floristy, který ve spojení s vámi vyrobí kytici, která bude přitahovat pozornost okolí.

Neomezujte se pouze na kapotu auta

V poslední době je velmi moderní, a především hodně vkusné, umisťování svatebních dekorací na kliky u dveří, okolo zpětných zrcátek, na střechu automobilu či na jeho zadní část, například ke stěračům.

Automobil tak vypadá skvěle ze všech stran.

Komentáře (0)

Napsat komentář

Čerstvě zasnoubená?

Gratulujeme k velkému životnímu okamžiku! V hlavě se vám už nejspíš rýsuje představa o tom, jak by měl váš den D vypadat.

Rádi bychom vám s plánováním trochu pomohli. Proto jsme pro vás připravili e-book se 20 zaručenými tipy, jak uspořádat svatbu snů.

Send this to a friend